• Jūsų prekšelis tuščias!

Apie Florinus.lt

Florinus.lt | Investicinis auksas ir kolekcijos! Užsiimame prekyba tauriaisiais metalais (investiciniu auksu, sidabru, platina) sertifikuotomis, kolekcinėmis bei investicinėmis aukso ir sidabro monetomis, o taip pat proginėmis ir UNC euro monetomis ir viskuo kas turi didelę investicinę ir išliekamąją vertę. Nustatome monetų, banknotų, paveikslų autentiškumą, padedame parduoti turimas kolekcines ir meno vertybes. Taip pat pas mus rasite aukščiausios kokybės bei žinomiausių pasaulyje gamintojų kolekcijų priežiūros reikmenis.

Prašome kreipkitės, mes visuomet mielai suteiksime konsultacijas, padėsime ir patarsime.

Detaliau su mūsų teikiamomis paslaugomis galite susipažinti paspaude čia.


Pavadinimo kilmė

Pavadinimas Florinus.lt kilęs iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto kaldintų gryno aukso monetų Florinų, tai buvo pačios pirmosios Lietuvos didžiosios kunigaikštystės auksinės monetos. Šios monetos yra vienos gražiausių, puošniausių ir vertingiausių kada nors nukaldinų LDK monetų. Tikime, kad šis pavadinimas atspindi didelį atsidavimą ir kruopštų mūsų darbą dėl savo klientų. Menas, kolekcijos - tai ne vien paprastas hobis, bet ir dvasinė aistros išraiška bei neišbraukiama gyvenimo dalis. Dėl šios priežasties mes puikiai suprantame visus meno mylėtojus ir kolekcininkus, todėl esame pasiryžę patenkinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius.

Logotipas

Logotipe stilizuotai pavaizduota Aukso žąsis iš visiems gerai žinomos pasakos apie žąsį, kuri deda auksinius kiaušinius. Logotipas simbolizuoja investicijas į auksą, kolekcijas ir sukauptą turtą kuris užtikriną žmogaus ir jo šeimos finansinį saugumą, stabilumą ir atneša ilgalaikę investicinę grąžą. Kalbant metaforiškai mes turime užauginti žąsį, kas yra sunkiausia užduotis, nes dažniausiai žąsis yra papjaunama nespėjus jai užaugti ir padėti "aukso kiaušinių" - kitaip sakant kartais yra norima finansinės grąžos per nepagrįstai trumpą laiką. Mūsų užduotis Florinus.lt klientams padėti sąmoningai auginti kapitalą ir atsispirti pagundoms per greitai jį išleisti, kuomet neturėtume nei žąsies nei kiaušinių. Šis logotipas atspindi UAB Florinus požiūrį ir įmonės politiką, kuria mes siekiame savo klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti ilgalaikę finansinę grąžą.

Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas meno kūrinys, pradedant moneta, nuotrauka ar pašto ženklu ir baigiant paveikslu ar skulptūra yra mažas paminklas, turintis savo unikalią istoriją. Šiuose mažyčiuose meno kūriniuose yra sustabdytas didingas ir romantiškas praeities laikas, kuris per šiuos, kažkada gal būt atsitiktinai pagamintus meno kūrinius, ar netyčia kažkada pamestas monetas, šiandien atsispindi asmeninėse mūsų kolekcijose.

Pagarbiai,
Florinus.lt komanda