• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Apie Florinus.lt

MES ESAME FLORINUS!
Mūsų kukli, bet aistringa pradžia, tikėjimas tuom ką darome, kūrybiškumas, nuolatinis noras tobulėti bei požiūris į klientus paskatino stiprų mūsų įmonės augimą ir sėkmę. Mes visada vertinome ir vertiname kiekvieną savo komandos narį ir kiekvieną iš daugybės mūsų klientų dėl kurių dirbame kiekvieną dieną! Esame subūrę šaunią, pozityvią, savimi ir įmonę tikinčią komandą, kuri kiekvieną dieną siekia būti geresnė nei vakar! Esame moderni, pažangi ir nuolatos tobulėjanti bei auganti įmonė, kuri įgyvendina savo tikslus bei strategiją!
 

Misija - Kurti ilgalaikę naudą savo klientams organizuojant investicines ir finansines paslaugas.
Vizija - Konkurencinga, moderni bei pažangi, nuolatos tobulėjanti ir besiplečianti įmonė, įgyvendinanti savo tikslus bei strategiją.
Tikslai - Išlikti aukščiausios kokybės paslaugas suteikiančia, lengvai surandama ir prieinama įmone teikiančia finansines bei investavimo į tauriuosius metalus paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų.
Vertybės - Draugiška, paslaugi, visada gerai nusiteikusi ir profesionali komanda, puoselėjanti pozityvią darbo atmosferą bei kurianti ilgalaikę naudą savo klientams.

MŪSŲ PASLAUGOS
Užsiimame prekyba visais pagrindiniais investiciniais tauriaisiais metalais - Auksu, sidabru, platina ir paladžiu, kuriuos siūlome fizinių luitų ir monetų forma, taip pat teikiame valiutos keitimo paslaugas ir individualių seifų nuomą mūsų įmonės saugykloje. Esame oficialūs Lietuvos Banko numizmatinių vertybių platintojai, todėl pas mus visada rasite kolekcines Lietuvos Banko auksines ir sidabrines monetas bei kitas numizmatines vertybes. Bendradarbiaudami su tarptautinėmis užsienio kompanijomis, tokiomis kaip NGC (Numismatic Guaranty Corporation®) siūlome numizmatinių vertybių sertifikavimo, greidinimo, restauravimo ir konservavimo paslaugas. Be tauriųjų metalų, valiutos konvertavimo, seifų nuomos ir numizmatinių vertybių pas mus taip pat rasite aukščiausios kokybės Numizmatikos, Filatelijos ir kitų kolekcionavimo krypčių reikmenis, kuriuose patikimai galėsite saugoti turimas kolekcines vertybes.

ISTORIJA
UAB "Florinus" pavadinimas yra kilęs iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto XVI a. nukaldintų pirmųjų Lietuvos didžiosios kunigaikštystės gryno aukso monetų - Florinų. Šios monetos buvo vienos puošniausių ir vertingiausių kada nors kaldintų LDK monetų. Tikime, kad šis įmonės pavadinimas atspindi įmonės pagrindinę veiklą - prekyba tauriaisiais metalais ir valiutos keitimu, o taip pat mus įpareigoja suteikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.

LOGOTIPAS
Įmonės logotipe stilizuotai pavaizduota Aukso Žąsis iš gerai žinomos pasakos apie žąsį, kuri deda auksinius kiaušinius. Tai simbolinė stilizuota aliuzija apie investicijas į auksą bei kitus tauriuosius metalus ir kaupiamą mūsų klientų kapitalą, kuris užtikriną jų šeimų finansinį stabilumą bei saugumą, o taip pat atneša ilgalaikę investicinę grąžą.

UAB "FLORINUS" LICENCIJOS:
1. Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547;
2. Lietuvos Banko išduotą licencija užsiimti valiutos keitimo paslaugomis;
3. Esame oficialiūs Lietuvos Banko numizmatinių vertybių platintojai.

PADALINIAI LIETUVOJE
Šiuo metu Lietuvoje turime septynių skyrių tinklą, kuriuos rasite penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.