• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes galite šiais būdais:

1. Elektronine bankininkyste;
2. Paprastu bankiniu pavedimu;
3. Mokėjimo kortele - atsiimant užsakymą iš Florinus parduotuvių, kurjerių ar paštomatų, tai pat perkant fizinėse parduotuvėse (Tauriųjų metalų gaminiams bus priskaičiuotas +1% aptarnavimo mokestis);
4. Grynaisiais pinigais - atsiimant užsakymą iš mūsų parduotuvių (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) arba atsiimant užsakymą per kurjerių tarnybą.
5. Atsiskaitymas per PaySera;
6. Atsiskaitymas per PayPal (taikomi PayPal mokesčiai +3,9% + 0.35 ct.);

Jums patogiausią atsiskaitymo būdą galėsite pasirinkti formuojant užsakymą, pirkimo žingsnyje "Apmokėjimo būdas".

Atsiskaitymas elektronine bankininkyste vyksta paprastu, saugiu ir patogiu automatiniu pavedimu. Atsiimant užsakymą atsiskaityti mokėjimo kortele galite visose mūsų parduotuvėse, taip pat atsiimant užsakymą iš Omniva paštomatų ar kurjerių tarnybos (atsiskaitant kortele už aukso ir sidabro gaminius bus priskaičiuoti papildomi +2% nuo užsakymo sumos). Taip pat +2% nuo sumos bus priskaičiuoti atsiskaitant už užsakymą jį atsiimant per kurjerius arba paštomatą.

*Apmokėjimą už tauriuosius metalus, dėl biržos svyravimų, būtina atlikti per 2 valandas laiko po užsakymo pateikimo.

Svarbu!
 Atlikdami apmokėjimą paprastu bankiniu pavedimu, mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite užsakymo numerį kurį automatiškai gausite el. paštu iš karto po atlikto užsakymo.

Bankinio pavedimo apmokėjimo pavyzdys:

Gavėjas: Florinus UAB
Ats. sąsk.: LT937300010137212836
Bankas: AB bankas Swedbank 
Įmonės kodas: 303169364
Suma: x 

Mokėjimo paskirtis: Užsakymo Nr. 29507 apmokėjimas

*Užsakymai išsiunčiami tą pačią arba sekančią darbo dieną po apmokėjimo įskaitymo į mūsų banko sąskaitą (daugiau informacijos apie pristatymo būdus ir terminus spauskite čia).