• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Aukso supirkimas!


Aukso luitų bei monetų supirkimas!

Florinus UAB užsiimanti prekyba investiciniais tauriaisiais metalais bei deimantų žaliava (licencijos nr.: D-14-547), parduoda, o taip pat ir superka PAMP, Valcambi, Perth Mint Australia ir Argor-Heraeus bei kitus investicinio aukso, sidabro ir platinos luitus, įvairias auksines, sidabrines, platinines monetas.

Aukso luitų supirkimas


Investicinio aukso luitai superkami visuose Florinus UAB parduotuvėse – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose. Supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į dienos pasaulinę aukso biržos kainą. Aukso luitų supirkimo kainas rasite Florinus.lt svetainėje prie kiekvieno konkretaus gamintojo atitinkamo svorio luito. Superkami aukso luitai ir jų pakuotės privalo būti idealios būklės, visiškai nepažeistuose, orginaliuose įpakavimuose. Jeigu superkamas luitas sulankstytas, subraižytas, turintis netvarkingą, pažeistą pakuotę ar kitokių pažeidimų, jis gali būti nesuperkamas arba superkamas nustatant atitinkamai žemesnę gaminio kainą negu nurodyta Florinus.lt svetainėje. Norint parduoti aukso luitą prašome atvykti į vieną iš mūsų ofisų arba susisiekti su mumis telefonu +370 616 88225. Kiekvienas superkamas gaminys yra patikrinamas laboratorijoje su kuria UAB Florinus turi pasirašiusi sutartį dėl gaminių patikrinimo. Superkamų gaminių patikrinimas klientams papildomai nekainuoja.


Auksinių monetų supirkimas

Auksinių monetų supirkimas taip pat vyksta visuose minėtuose Florinus UAB ofisuose – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Monetų supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į monetos kolekcinę (numizmatinę) vertę ir pasaulinę aukso ar sidabro biržos kainą. Auksinių monetų supirkimo kainas galite matyti prie kiekvienos konkrečios monetos, esančios Florinus.lt svetainėje. Superkamos auksinės, sidabrinės monetos taip pat turi būti kokybiškos būklės, nesubraižytos ir esančios nepažeistose, gamyklinėse pakuotėse ar kapsulėse (šis kriterijus netaikomas istorinėms auksinėms monetoms, kuriose gali matytis ir nusidėvėjimas). Subraižytos, sulankstytos ar kitaip pažeistos monetos gali būti nesuperkamos arba superkamos atitinkamai nustačius žemesnę jų supirkimo kainą.

                                                                                                             

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas už superkamus aukso luitus ar auksines monetas, pagal kliento pageidavimą gali būti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu į kliento nurodytą banko sąskaitą. Atsiskaitymas paprastai įvyksta tą pačią ar sekančią dieną iš karto po luito ar monetos patikrinimo Lietuvos prabavimo rūmuose ar kitose įmonėse su kuriomis Florinus UAB turi pasirašiusi gaminių patikrinimo sutartis. Už aukso patikrinimą sumoką klientas jeigu nebuvo sutartą kitaip.


*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.


Rodyti:
Rikiuoti: