• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1/4 oz. Kengūra 2018 Australija auksinė moneta (Aukso grynuolis)!
Laikinai neturime

1/4 oz. Kengūra 2018 Australija auksinė moneta (Aukso grynuolis)!

  • Peržiūrėtas: 11745
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 914182
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 430.14€
  • Supirkimo kaina: 380.99
1/4 oz. Kengūra 2018 Australija auksinė moneta (Aukso grynuolis)!
Tiražas: 150 000 vnt.
Nominalas: 25 doleriai.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Gryno aukso kiekis monetoje: 1/4 oz. (7.78 g.)
Monetos stovis: BU (Brilliant Uncirculated).
Skersmuo: 20.60 mm.
Briauna: 2 mm.
Kalykla: Perth Mint Australia.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse pavaizduotos dvi šoliuojančios Kengūros, virš kurių iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KANGAROO". Monetos dešinėje pusėje įkalta raidelė "P" reiškianti Australijos Perth Mint monetų kalyklą. Monetos apačioje iškalta monetos nukaldinimo metai, monetos svoris ir gryno aukso kiekis monetoje 2018 1/4 oz 9999 GOLD.
Aversas: Monetos averse pavaizduota karalienės Elžbietos II atvaizdas (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Monetoje iškalti žodžiai ELIZABETH II ir AUSTRALIJA, monetos apačioje iškaltas monetos nominalas 25 DOLLARS. Žemiau karalienės atvaizdo iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į gamintojo (Perth Mint Australia) kieto plastiko kapsulę.

Apie monetą: Kiekvienais metais ši moneta nukaldinama su vis kitokiu Kengūros atvaizdu. Šioje Australijos auksinės Kengūros monetoje yra 99,99% gryno aukso, todėl dar šitai monetai jau nuo seno yra prigijas "Aukso grynuolio" pavadinimas. Ši moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno aukso kuriame nėra kitų metalų priemaišų. Ši gryno aukso moneta yra oficiali atsiskaitymo priemonė Australijoje. Australijoje gryno aukso monetos pradėtos kaldinti 1987 metų, tačiau nuo 1989 m. buvo pakeistas jų atvaizdas ir pradėti kaldinti šie Aukso grynuoliai su Kengūros atvaizdu.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO