• Jūsų prekšelis tuščias!

Autentiškumo nustatymas

UAB Florinus teikia monetų, banknotų, paveikslų ir ikonų autentiškumo nustatymo paslaugas. Aukšto lygio kopijos ir klastotės yra viena didžiausių bėdų profesionaliems kolekcininkams ir tuo labiau meno megėjams, todėl viena iš UAB Florinus Investicinis auksas ir kolekcijos teikiamų paslaugų - meno kūrinių, monetų bei banknotų autentiškumo nustatymas ir sertifikavimas. Jeigu turite paveikslą ir nežinote ar tik spėjate, kas jo autorius, atlikus jo ekspertizę ir patvirtinus paveikslo, monetos ar banknoto autentiškumą, eksponato vertė žymiai išauga. Mes nustatę paveikslo autentiškumą išrašysime autentiškumo sertifikatą, kuriuo garantuosime, kad įsigytas ir turimas meno kūrinys yra autentiškas ir originalus. Autentiškumo nustatymas ir sertifikatas pakels turimos vertybės kainą, kas ne tik pagerins jos pardavimo galimybes, bet ir garantuos, kad savo kolekcijoje turite autentišką ir originalų eksponatą.

Originalumo nustatymas ir paveikslų autentiškumo ekspertizė


Monetų autentiškumo nustatymas bei sertifikavimas:

Monetų ir banknotų autentiškumas bei jų sertifikavimas vyksta tarptautinėse, visame pasaulyje pripažintose NGC arba PCGS kompanijose kurios yra isikūrusios JAV. Patvirtinus monetos ar banknoto autentiškumą šie įdedami į specialias neatidarinėjamas kieto plastiko kapsules ir kiekvienai monetai ar banknotui yra priskiriamas unikalus numeris. Šios kapsulės kartu yra ir autentiškumo sertifikatas. Monetos ar banknoto sertifikavimas gali trukti iki 4 ar 5 mėnesių.

Paveikslų autentiškumo nustatymas:

Paveikslų autentiškumas yra nustatinėjamas Lietuvoje, paveikslų ekspertizes atlieka Prof. Dr. Rasa Andriušytė-Žukienė. Paveikslo ekspertizė užtrunka iki kelių savaičių.
Atlikus paveikslo ekspertizę yra išrašomas sertifikatas kuriame pateikiama:
 
1. Garantuojama tai yra autentiška ir originali vertybė;
2. Aprašoma kiek įmanoma tikslesni paveikslo sukūrimo metai, technika bei medžiagas;
3. Ekspertizėje taip pat pateikiamas detalus ir kiek įmanoma tikslesnis kūrinio aprašymas.

Paveikslų ekspertavimu ir jų autentiškumo nustatymo darbus atlieka Prof. Dr. Rasa Andriušytė-Žukienė.


Dėl paslaugų užsakymo, įkainių ir kitų klausimų galite su mumis susisiekti telefonu: +370 616 88225 arba el. paštu: info@florinus.lt.


Rodyti:
Rikiuoti: