• Jūsų prekšelis tuščias!

Briliantai!

Deimantai (Briliantai)! Deimantai - tai didžiausią ir stabiliausią vertę išlaikantys patys brangiausi ir patys rečiausi visoje žemėje esantys brangakmeniai. Apdirbant deimantą jis yra šlifuojamas kol įgauna 57-nias briaunas, toks apdirbtas deimantas vadinamas – briliantu. Briliantas dėl savo briaunų išgauna maksimalų ir užburiantį natūralų švytėjimą bei neapsakomą spindesį. Leganda sako, kad briliantai švytėdami skleidžia milžiniška, be galo tyra ir visiškai švaria energiją, kurią gali perimti tik tyros sielos žmonės. Briliantai naudojami dovanoms bei papuošalams gaminti, o taip pat investavimui - finansinio saugumo užtikrinimui. Briliantų vertė svyruoja labai nežymiai, todėl tai idealus pasirinkimas investiciniam portfeliui ir ateities finansinio stabilumo užsitikrinimui, nes palyginti nedidelis, tarp pirštų, telpantis akmenukas gali suteikti finansinį pagrindą naujo gyvenimo pradžiai. Visi mūsų siūlomi briliantai yra originalus ir patikrinti bei sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose. Atskiru užsakymu galime pasiūlyti įvairių techninių duomenų bei spalvų investicinių briliantų, todėl prireikus konsultacijos ar patarimo visuomet su mumis galite susisiekti telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt, taip pat plačiau apie briliantus galite paskaityti paspaude čia.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti:

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!