• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1/2 oz. Britannia Didžioji Britanija auksinė moneta (Mix metai)!

1/2 oz. Britannia Didžioji Britanija auksinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 3476
  • Gamintojas: British Royal Mint
  • Prekės kodas: 950931
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 835.20€ / Gramo kaina: 53.71
Perkant 2+ 833.67€
Perkant 5+ 831.38€
Perkant 10+ 829.09€
Perkant 20+ 826.03€
  • Supirkimo kaina: 764.84
1/2 oz. Britannia Didžioji Britanija auksinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 50 svarų.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Gryno aukso kiekis monetoje: 1/2 oz. (15.55 g.)
Skersmuo: 27.00 mm.
Kalykla: British Royal Mint.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Reversas: Monetos reverse vaizduojama tvirtai britų salose stovinti Britanija, rankose laikanti Neptūno lazdą. Šis atvaizdas monetose pasirodė jau daugiau, kaip prieš 2000 metų Romos Imperijos laikotarpiu, Imperatoriaus Adriano laiku. Ankstyvosiose monetose (iki 2013 metų) monetos pakraščiu iškaltas gryno aukso svoris monetoje "1/2 OUNCE FINE GOLD", toliau į dešinę pusę iškaltas pavadinimas "BRITANNIA" bei monetos nukaldinimo metai. Nuo 2013 metų kaldinamose monetose jų pakraščiu iškaltas gryno aukso svoris 1/2 oz., toliau į dešinę pusę iškalta monetos praba, pavadinimas bei monetos nukaldinimo metai "999.9 FINE GOLD BRITANNIA".
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, aplink iškalti žodžiai iki 2013 m. kaldintose monetose: "ELIZABETH II DEI GRATIA REGINA F D" bei monetos nominalas "50 POUNDS". Nuo 2013 metų kaldintose monetose: "ELIZABETH II D G REG F D" bei monetos nominalas "50 POUNDS", o karalienės atvaizdo kairėje pusėje iškalti monetos dizainerio inicialai JC (Jody Clark).
Briauna: Rantuota.

Apie moneta: Britannia auksinės monetos kaldinamos nuo 1987 metų. Ši auksinė moneta išleista Didžiosios Britanijos Karališkosios monetų kalyklos, kaip atsvara ir varžovė populiariajai Krugerrand aukso monetai. Iš pradžių ši moneta buvo kaldinama iš 22 karatų (.917) prabos, tačiau nuo 2013 metų jos kaldinamos vien tik iš gryno 24 karatų (.9999) prabos aukso. Dėl savo išskirtinumo, išskirtinės kokybės bei aukso grynumo ši moneta yra pripažinta tarptautiniu mastu ir yra ypač populiari, mėgiama bei vertinama tarp viso pasaulio investuotojų bei kolekcionierių.

Kodėl verta investuoti į Britannia auksinę monetą:
Tai yra ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dalį kapitalo, santaupų ar pensijos fondo investuoti į ilgalaikę investicija fiziniu auksu. Ši moneta, kaip oficiali ir teisėta atsiskaitymo priemonė yra patvirtinta Didžiosios Britanijos vyriausybės. Didžiosios Britanijos monetos šiandien yra vienos iš populiariausių monetų visame pasaulyje, todėl jos yra itin likvidžios, o taip pat vertinamos ir tarp kolekcionierių, todėl ilgalaikėje perspektyvoje monetos vertė kils ne tik dėl aukso bet ir kaip numizmatinė vertybė. Moneta kaldinama iš 24 karatų aukso (.9999), o auksas yra atsparus pinigų nuvertėjimui - infliacijai, todėl ši moneta išsaugos kapitalą bei bus likvidi net ir krizės atveju.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO