• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Briliantai!

    Deimantai (Briliantai)! Deimantai - tai didžiausią ir stabiliausią vertę išlaikantys patys brangiausi ir patys rečiausi visoje žemėje esantys brangakmeniai. Apdirbant deimantą
    jis yra šlifuojamas tol kol įgauna 57-nias briaunas, toks apdirbtas deimantas vadinamas – briliantu. Briliantas dėl savo briaunų išgauna maksimalų ir užburiantį natūralų                    švytėjimą bei neapsakomą spindesį. Legenda sako, kad briliantai švytėdami skleidžia milžinišką, be galo tyrą ir visiškai švarią energiją, kurią gali perimti tik tyros sielos žmonės.      Briliantai naudojami dovanoms bei papuošalams gaminti, o taip pat investavimui - finansinio saugumo užtikrinimui. Briliantų vertė svyruoja labai nežymiai, todėl tai idealus            pasirinkimas investiciniam portfeliui ir ateities finansinio stabilumo užtikrinimui, nes palyginti nedidelis, tarp pirštų, telpantis akmenukas gali teikti finansinį pagrindą naujo            gyvenimo pradžiai. Visi mūsų siūlomi briliantai yra originalūs, patikrinti ir sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose. Atskiru užsakymu galime pasiūlyti įvairių techninių                      duomenų bei spalvų investicinių briliantų, todėl prireikus konsultacijos ar patarimo visuomet su mumis galite susisiekti telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt,      taip pat plačiau apie briliantus galite pasiskaityti paspaudę čia.

    *FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu).                   Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: