• Jūsų prekšelis tuščias!

Ieškote pirkti?

Kolekcijų atnaujinimas ir papildymas reikalauja ypač daug laiko, kartais ieškomą kūrinį pamatome tik kartą per keletą ar daug daugiau metų ir jis tuojau pat būna nuperkamas. Todėl viena iš mūsų teikiamų paslaugų yra įvairių kolekcinių bei meno vertybių paieška bei nupirkimas pagal individualius klientų norus ir užsakymus. Mes dirbame ir palaikome glaudžius ryšius su dailės, įvairaus meno ir numizmatikos kolekcininkais Lietuvoje bei užsienyje, nuolatos stebime įvairius aukcionus, antikvariatus, parduotuves ir meno galerijas. Dirbdami su meno kūriniais ir kolekcionieriais stebėdami įvairius užsienio aukcionus, mes pirmieji sužinome apie ruošiamas parduoti ar ką tik naujai atsiradusius ir parduodamus meno kūrinius. Todėl Jums pageidaujant galime padėti surasti ir nupirkti Jūsų ieškomą meno kūrinį, monetą ar bet kokią kitą kolekcinę vertybę užsienyje ir Lietuvoje.
Mes taip pat Jums galime atstovauti įvairiuose užsienio aukcionuose ir meno galerijose nuperkant bei parduodant meno kūrinius. 


Dėl paslaugų užsąkymo, detalesnės informacijos ar konsultacijų prašome kreiptis Tel. nr.: +370 616 88225, El. paštu: info@florinus.lt arba Skype: Florinus.lt

Rodyti:
Rikiuoti: