• Jūsų prekšelis tuščias!

Aukso luitų supirkimas!


Investicinio aukso luitų bei monetų supirkimas!

UAB „Florinus“, užsiimanti prekyba investiciniais tauriaisiais metalais bei deimantų žaliava (licencijos nr.: D-14-547), parduoda, o taip pat ir superka PAMP, Valcambi, Perth Mint Australia ir Argor-Heraeus bei kitus investicinio aukso, sidabro ir platinos luitus, įvairias auksines, sidabrines, platinines bei kolekcines monetas.

Aukso luitų supirkimas


Investicinio aukso luitai superkami visuose Florinus UAB parduotuvėse – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į dienos pasaulinę aukso biržos kainą. Aukso luitų supirkimo kainas rasite Florinus.lt svetainėje prie kiekvieno konkretaus gamintojo atitinkamo svorio luito. Superkami aukso luitai ir jų pakuotės privalo būti idealios būklės, visiškai nepažeistuose, orginaliuose įpakavimuose. Jeigu superkamas luitas sulankstytas, subraižytas, turintis netvarkingą, pažeistą pakuotę ar kitokių pažeidimų, jis gali būti nesuperkamas arba superkamas nustatant atitinkamai žemesnę jo kainą negu nurodyta Florinus.lt svetainėje. Norint parduoti aukso luitą prašome iš anksto susisiekti su mumis telefonu +370 616 88225. Parduodant aukso luitą būtina pateikti asmenybę patvirtinantį dokumentą.


Auksinių monetų supirkimas

Auksinių monetų supirkimas taip pat vyksta visuose UAB „Florinus“ ofisuose – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Monetų supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į monetos kolekcinę (numizmatinę) vertę ir dienos pasaulinę aukso biržos kainą. Auksinių monetų supirkimo kainas galite matyti prie kiekvienos konkrečios monetos, esančios Florinus.lt svetainėje. Superkamos investicinės aukso ar Lietuvos banko monetos taip pat privalo būti idealios būklės, nesubraižytos ir esančios nepažeistose, gamyklinėse pakuotėse ar kapsulėse (šis kriterijus netaikomas superkamoms Carinės Rusijos auksinėms monetoms, kuriose gali matytis ir nusidėvėjimas). Subraižytos, sulankstytos ar kitaip pažeistos monetos gali būti nesuperkamos arba superkamos atitinkamai nustačius žemesnę jų kainą.

                                                                                                                       

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas už superkamus aukso luitus ar auksines monetas vyksta grynaisiais arba banko pavedimu į kliento nurodytą banko sąskaitą. Atsiskaitymas paprastai įvyksta iš karto tą pačią dieną. Jeigu kyla įtarimas dėl aukso luito ar monetos kokybės ar jų autentiškumo, tuomet organizuojamas auksinio gaminio patikrinimas Lietuvos prabavimo rūmuose ar kitose įmonėse, su kuriomis UAB „Florinus“ turi sudariusi auksinių gaminių patikrinimo sutartis. Patikrinto luito ar monetos kokybei yra išduodamas atitinkamas sertifikatas. Gaminio patikrinimo išlaidas kompensuoja klientas.


Rodyti:
Rikiuoti: