• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Sidabro luitai!

Investicinio ir kolekcinio sidabro luitai! Investicinio ir kolekcinio sidabro luitai itin populiari dovana vestuvių, krikštynų ar kitokiai progai. Šie sidabro luitai yra gan masyvus, jų svoris prasideda nuo 1 oz (31,10 g.), todėl šie sidabro luitai yra itin išvaizdūs ir patrauklūs. Ant PAMP investicinio sidabro yra pavaizduota Fortūna, o kolekcinio sidabro luitai leidžiami pagal mėnulio kalendorių - pav. 2016 m. yra Ugninės bezdžionės metai, todėl ant šių metų sidabro luitų pavaizduota būtent šis gyvūnas. Taip pat šiuos sidabro luitus galima įsigyti su kitų metų mėnulio simboliais. Norėdami užsakyti sidabro luitus kurių mes neturime šiuo metu pardavime prašome su mumis susisiekti tel. nr.: +370 616 88225 arba el. paštu: info@florinus.lt.

*Investicinio sidabro luitų kainos nurodytos Florinus.lt puslapyje yra surištos su pasaulinę aukso biržos kainą ir yra automatiškai atnaujinamos kas minutę laiko.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: