• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Gaidžio metai 2017, PAMP!
Laikinai neturime

5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Gaidžio metai 2017, PAMP!

  • Peržiūrėtas: 24987
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 900507
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 323.09€ / Gramo kaina: 64.62
  • Supirkimo kaina: 244.76
5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Gaidžio metai 2017, PAMP!
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 5 g.
Luito išmatavimai: 14 x 23.3 x 0.83 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Ant kolekcinio luito averso vaizduojamas 2017 m. kinų mėnulio kalendoriaus simbolis - Gaidys iš priekio, o ant reverso galime matyti gaidį iš nugaros, taip pat šioje pusėje yra išgraviruoti luito techniniai duomenys 5 g. GOLD 999,9 ir autentiškas investicinio aukso luito numeris. Visi Florinus.lt siūlomi aukso luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu, kuris taip pat išgraviruotas ant pačio aukso luito.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Gaidys - tai dešimtasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Gaidžio metai: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029, 2041, 2053

Gaidys – tai kovos, jaunystės, vilties ir tyrumo simbolis. Tai išdidus, visuomet kovai pasiruošęs paukštis. Gaidžio metais gimusiuose žmonėse slypi nesuskaičiuojami ir įvairiaiausi talentai, tai labai darbštūs, visada siekiantys padaryti daugiau negu įmanoma žmonės, kurie apdovanoti puikia iškalba bei garsiu balsu. Šiais metais gimę žmonės yra be galo patikimi, visada pasiruošę ginti savo artimus, taip pat jie puikiai išmano finansinius reikalus, todėl ir čia pasiryžę visada patarti bei pagelbėti. Gaidžio metais gimes žmogus - tai užsispyręs, visomis jėgomis siekiantis savo tikslo, besąlygiškai ir nuolatos kuriantis planus bei nuolat apie juos galvojantis, tai žmogus dažniausiai gyvenime prasimušantis ir iškovojantis geresnę vietą po saule. Gaidžio metais gimę žmonės yra ypatingai preciziški bei profesionalūs savo srityse. Net ir jų namai atrodo kaip nepriekaištingai, kur viskas iki smulkmenų suplanuota ir apgalvota, o kiekvienas daiktas turi savo vietą ir idealiai ten dera.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės