• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 g. Investicinio aukso luitas 2019 Kiaulės metai PAMP!
Laikinai neturime

5 g. Investicinio aukso luitas 2019 Kiaulės metai PAMP!

  • Peržiūrėtas: 6534
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 900503
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 329.34€ / Gramo kaina: 65.87
  • Supirkimo kaina: 264.51

5 g. Investicinio aukso luitas 2019 Kiaulės metai PAMP!
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 5 g.
Luito išmatavimai: 14 x 23.3 x 0.83 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Ant šio 2019 metų investicinio 5 gramų aukso luito averso pavaizduotas 2019 metų kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) simbolis - Kiaulė, kuri vaizduojama soti ir laiminga, patogiai įsitaisiusi prie tvoros už kurios saugo aukso skrynią, šalia Kiaulės matosi auksinės monetos. O luito reverso pusėje matome skrynią kuri yra kupina aukso, šalia jos du maži paršiukai. Šioje pusėje taip pat surašyti luito techniniai duomenys "5 g. GOLD 999,9" bei unikalus luito numeris. Aukso luito viršuje iškaltas PAMP kompanijos logotipas.

Supakavimas: Visi Florinus.lt siūlomi investicinio aukso luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu, kuris taip pat išgraviruotas ant pačio aukso luito.
Kiaulė - tai dvyliktasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Kiaulės metai: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031, 2043, 2055 m.
Kiaulės metai prasideda - 2019 m. Vasario 18 d. ir baigiasi 2020 m. Vasario 5 d.
Kiaulės ženklas Kinijoje siejamas su pinigais ir materialinėmis vertybėmis bei gerove. Šis zodiako ženklas simbolizuoja kantrumą, gerumą, ištvermę, rūpestingumą bei naivumą. Tai yra teisingumu pasižymintis zodiako ženklas. Žmonės gimę po šiuo ženklu vengia konfliktų, ginčų bei aštrių diskusijų, tačiau visuomet yra pasiruošę padėti kitiems. Šiais žmonėmis galite visada pasitikėti, jie niekada neišduos. Dėl savo naivumo dažnai yra per daug patiklūs ir dažnai tiki viskuo ką jiems sako. Yra labai altruistiški, lengvai priima kitų žmonių nesėkmes, mėgsta užsiimti veikla kurioje gali jaustis reikšmingais ar patarnauti kitiems. Po kiaulės ženklu gimę žmones yra nuoširdūs, meluoja tik išskirtinais atvejais - jei reikia save nuo kažko apsaugoti. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra labai empatiški – sugeba įsijausti į kitų žmonių padėtį, emocinę būseną ir tai jiems leidžia gerai suprasti kito žmogaus jausmus. Šio zodiako ženklo atstovai pasižymi optimistiškumu ir labai tiki žmogaus galimybėmis pasiekti laimę ir tobulybę. Šio ženklo žmonės yra intelektualūs ir protingi, tačiau sau yra labai griežti ir reiklūs. Nemėgsta konkuruoti. Kompanijoje pasižymi linksmumu,  kartais lengvabūdiškumu, lengvai atsipalaiduoja. Dažnai yra nekalbūs, nebent turi jiems įdomią temą, apie kuria gali kalbėti nesustojant. Neturi daug draugų, bet turi keletą, kurie juos lydės visą gyvenimą. Šio ženklo žmonės vertina materialines vertybes, jaučia laimę ir pilnatvę, kai turi pinigų. Pinigų jiems retai kada trūksta, nes norint jų turėti - daug dirba, o uždirbtus pinigus moka išlaikyti prie savęs. Šio zodiako žmonės pasižymi stipria valia, kuri jiems padeda siekti užsibrėžto tikslo.
Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.
*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.
 

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės