• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Investicinis auksas

Investicinis auksas, luitai ir monetos! Investiciniai gryno aukso luitai bei auksinės monetos pasižymi itin dideliu investiciniu saugumu bei likvidumu, nes juos reikalui esant bet kada galėsite parduoti kone visose pasaulio šalyse. Šie aukso luitai ypatingi tuo, kad į juos galima investuoti santaupas ir atsižvelgiant į tarptautinę aukso biržos kainą bet kada parduoti ir uždirbti. Investuodami į aukso luitus išvengsite tokių nesmagių dalykų, kaip pinigų nuvertėjimas (infliacija). Taip pat investicinio aukso luitai yra nuostabi ir unikali dovana krikštynų, vestuvių ar bet kokiai kitai progai. Investicinės gryno aukso monetos papildomai prie aukso kainos pridės dar ir numizmatinę vertę iš kurios gausite didesnę investicinę gražą. Prireikus konsultacijos ar patarimo visuomet su mumis galite susisiekti telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt, taip pat plačiau apie kompanijas ir jų gaminamus investicinio aukso luitus galite paskaityti paspaudę čia.

*Investicinio aukso luitų kainos nurodytos Florinus.lt puslapyje yra surištos su pasauline aukso biržos kaina ir yra automatiškai atnaujinamos kas kelias minutes.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: