• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2021 Kengūra Australija 25 vnt. x 1 oz. sidabriniu monetų pakuotė (TUBE)!

2021 Kengūra Australija 25 vnt. x 1 oz. sidabriniu monetų pakuotė (TUBE)!

  • Peržiūrėtas: 14498
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 190227
  • Sandelio likutis: 9771
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 712.00€
  • Supirkimo kaina: 546.99
2021 Kengūra Australija 25 vnt. x 1 oz. sidabriniu monetų pakuotė (TUBE)!
Nominalas: 1 doleris.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 777.62 g. (25 oz.)
Skersmuo: 40.60 mm.
Kompanija: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse pavaizduotas labiausiai atpažįstamas Australijos laukinės gamtos gyvūnas - Raudonoji Kengūra, virš jos iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KANGAROO", žodžio "KANGAROO" raidėje "A" yra išgraviruota mikro raidelė "A" kuri atlieka autentifikavimo funkcija, ši raidelė matoma tik per mikroskopą arba stiprų padidinimo stiklą. Monetos apačioje iškalti monetos nukaldinimo metai, svoris ir sidabro grynumas "20211oz 9999 SILVER". Dešiniajame monetos krašte iškalta raidelė "P" kuri yra Australijos "Perth Mint" monetų kalyklos ženklas.
Aversas: Monetos averse pavaizduotas naujo dizaino karalienės Elžbietos II atvaizdas (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", monetos apačioje iškaltas monetos nominalas "1 DOLLAR". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).

Apie monetą: Australijos sidabrinės Kengūros monetoje yra 99,99% gryno sidabro. Tai reiškia, kad moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno sidabro kuriame nėra kitų metalų priemaišų.

Supakavimas: Visos 25-ios monetos supakuotos originalioje Australijos Perth Mint kalyklos pakuotėje (tūboje).

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO