• Jūsų prekšelis tuščias!

Meno galerija internete

Meno galerija internete

Kas yra šiuolaikinė meno galerija internete?

Šiandieninis modernus menas yra įvairiausių rūšių, tipų ir srovių. Todėl kiekviena galerija ar parduotuvė pardavinėjanti meną ar antikvarines vertybęs privalo prisiderinti prie šiuolaikinio pasaulio ir aplinkos. Moderniausi pasaulio aukcionai tokie, kaip Chritie's ar Sotheby's meno kūrinius parduoda tiesiog telefonu ar savo aukciono svetainėse realiu laiku online.

Florinus.lt kuo ypatinga ši galerija internete?

Menas tai nėra vien paveikslai ar išskirtinės antikvarinės vertybės. Tikrasis menas tai daugybės skirtingų šakų ir žanro kūryba. Kartais didžiausi šedevrai, kaip meno dirbiniai persiteikia per kažkada atsitiktinai pagamintus, kad ir buvusius žmogaus buičiai skirtus daiktus. Tokius daiktus dabar vadiname antikvarinėmis vertybėmis ar unikaliais sendaikčiais. Florinus.lt antikvariatas, meno galerija internete pateikia ne vien tik išskirtinius ir nuostabiausius dailės kūrinius tokius, kaip tapybos ir grafikos paveikslai, bet ir antikvarą, numizmatika, sendaikčius, senovinius poceliano dirbinius, šiuolaikinių autorių stiklo gaminius. Vien numizmatika – mokslas apie monetas ir banknotus į meno pasaulį įneša milžinišką indėlį, nes kiekviena senovinė moneta, ar monetų kolekcija, tai unikalus meno kūrinys, kuris yra pakeites šimtus ar net tūkstančius savininkų, kol pagaliau atgula į muziejaus ar privačią numizmatikos kolekciją.Numizmatika

Parduodami meno kūriniai

Pirmiausia tapybos ir grafikos paveikslai internetu – mes siūlome itin platų dailės darbų pasirinkimą. Florinus.lt meno galerija internete, atstovauja ne vien tik Lietuvos, bet ir užsienio dailininkus. Taip pat ypač dažnai perkame paveikslus iš įvairių užsienio aukcionų, antikvariatų bei privačių kolekcijų, todėl turime nemažai neatpažintų, ir gal būt per klaidą neįvertintu, menininkų darbų, kuriuos pateikiame Jums. Numizmatika – viena įdomiausių ir svarbiausių kolekcinių vertybių šakų. Kiekviena moneta yra unikalus gyvosios istorijos meno kūrinys per kurį atsispindi praeitis amžiai ir tų amžių didybė. Praeities tautų, didžiųjų kunigaikščių, karalių ir imperatorių sukurta istorija, kuri alsuoja mūsų kolekcijose. Koelkcijų priežiūros reikmenys – koks gali būti antikvariatas internete be kolekcijų saugojimo, katalogavimo, tyrimų ir priežiūros reikmenų? Florinus.lt siūlo įvairiausių kolekcijų priežiūros reikmenų – monetų albumų, holderių, padidinimo stiklų, monetų valymo skysčių, saugojimo reikmenų ir t.t.  

Florinus.lt kolekcijų priežiūros reikmenys

Kaip internetu prekintis meno galerijoje?

Kadangi esame viena moderniausių meno galerijų Lietuvoje pas mus nusipirkti meno kūrinį, antikvarinę vertybę ar kolekcijų priežiūros prekes galite papraščiausiai per pačią svetainę savitarnos būdų, telefonu ar atvykę pas mus į ofisą. Jūs tiesiog išsirinkite tai ko pageidaujate, o mes visus likusius darbus atliksime už Jus. Taip pat meno galerija internete Florinus.lt atlieka visus individualius užsakymus susijusius su meno rinkomis, kolekcijomis bei meno vertybėmis.