• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Sertifikavimo paslauga!

Artimiausiu metu monetų sertifikavimas vyks Amerikoje  Rugsėjo mėn. antrame ketvirtyje, banknotų sertifikavimas vyks tuo pačiu metu. Norint sertifikuoti monetas ar banknotus juos turite pristatyti į bet kurį į Florinus.lt ofisą iki Rugsėjo 24 d.
Monetų ir banknotų sertifikavimo numatomas terminas iki 7-8 savaičių.

Monetų sertifikavimo kainos:
  • Modernių (nuo 1960 m.) monetų sertifikavimas (išskyrus auksinės): 31€
  • Sidabrinių monetų sertifikavimas: nuo 33€ (Deklaruojant iki 300€)
  • Auksinių monetų sertifikavimas: 39€
  • Banknotų sertifikavimo kainos nuo 36€

*Monetų sertifikavimo kaina gali kisti dėl nestandartinio jos dydžio, deklaruojamos vertės ir monetos retumo.

Daugiau informacijos telefonu: +370 616 88225 arba el. paštu: florinus@florinus.lt

Apie monetų ir banknotų sertifikavimą!

Florinus UAB yra oficialus ir autorizuotas Jungtinėse Amerikos valstijose įsikūrusios NGC (Numismatic Guaranty Corporation®) monetų bei banknotų sertifikavimo, klasifikavimo (greidinimo) ir konservavimo/restauravimo kompanijos atstovas Lietuvoje. Todėl savo klientams galime pasiūlyti monetų, banknotų bei medalių autentiškumo nustatymo, klasifikavimo (greidinimo) bei konservavimo/restauravimo paslaugas. Visos norimos sertifikuoti monetos, banknotai ar medaliai yra siunčiami į NGC laboratoriją užsienyje, kurioje profesionalūs ekspertai įvertiną ir nustato monetos. banknoto ar medalio autentiškumą ir jo klasifikaciją (greidą). Nustačius ir patvirtinus monetos, medalio ar banknoto autentiškumą jis įdedamas į specialią, vakumuotą "SLAB" tipo kapsulę, kuri kartu yra ir autentiškumo sertifikatas bei garantas. Nustačius medalio, monetos ar banknoto autentiškumą yra įvertinamas ir jo stovis (greidas), kuris kvalifikuojamas skalėje nuo žemiausios PO1 iki aukščiausios MS/PF70 kokybės. Daugiau apie monetų, banknotų ir medalių vertinimo klasifikacijas (greidus) galite paskaityti paspaude čia.

Monetų, banknotų, medalių sertifikavimo, klasifikavimo (greidinimo) ir restauravimo/konservavimo kainos priklauso nuo norimos sertifikuoti monetos, banknoto ar medalio tačiau šių paslaugų kaina prasideda nuo 31€. Norėdami sertifikuoti ar restauruoti/konservuoti turimas vertybes jas turite pristatyti į bet kurį Florinus UAB ofisą.
Apie NGC


Neprilygstamo tikslumo, nuoseklumo ir vientisumo monetų bei banknotų sertifikavimo bei klasifikavimo (greidinimo) korporacija - NGC®, kuri yra prestižinė, didžiausia, patikimiausia ir labiausiai numizmatų visame pasaulyje pripažinta monetų, banknotų, žetonų ir medalių autentiškumo nustatymo, sertifikavimo bei klasifikavimo (greidinimo) paslaugų teikėja pasaulyje. Nuo įmonės įkūrimo 1987 m. NGC įvertino daugiau nei 42 milijonus monetų bei suteikė joms autentiškumo garantiją. NGC kompanijoje dirba profesionalūs, labiausiai patyrę ir patikimiausi monetų ekspertai bei klasifikuotojai visame pasaulyje.

NGC visas įvertintas numizmatikos vertybes konservuoja į technologiškai pažangiausias "SLAB" tipo kapsules, kurios priderinamos kiekvienai monetai, kuri kada nors buvo išleista. Šios kapsulės sukurtos ilgalaikiam monetos saugojimui ir laikymui. NGC kompanijos "SLAB" tipo kapsulės yra aukštos kokybės, pagamintos iš inertinių medžiagų ir atitinkančios visus aukščiausius saugumo kriterijus. Todėl visos sertifikuotos monetos turės autentiškumo bei saugumo garantiją, kurią jau įvertino daugybė pasaulio numizmatų.


PCGS

Rodyti:
Rikiuoti: