• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Pramonės pr 29 (PC Maxima II aukšt) nauja Florinus.lt parduotuvė!

2021/04/25 0 Komentarai Investicinis auksas ir sidabras,

Augdami kartu su savo klientais ir matydami vis didėjantį klientų srautą Kaune nuo šio pirmadienio (2021 04 26) atidarome naują, jau antrą Kaune parduotuvę, kuri įsikūrė Pramonės pr. 29 prekybos centro Maxima II-ąjame aukšte.


Tikimės, kad šios naujos parduotuvės atidarymas mūsų klientams, suteiks didesnę ir platesnę galimybę dar labiau pasiekti investavimo į tauriuosius metalus galimybes bei gauti nemokamas konsultacijas investavimo ir kolekcionavimo klausimais, palengvins renkamų kolekcijų papildymą bei jų priežiūros priemonių įsigyjimą, o taip pat Lietuvos banko numizmatinių vertybių įsigyjimą bei neužilgo pas mus galėsite keisti ir turimą užsienio valiutą. Naujojoje parduotuvėje teiksime visas mūsų paslaugas, kaip ir visose kitose Florinus.lt parduotuvėse esančiose penkiose didžiausiose Lietuvos miestuose.  

Atidarymo proga visoms numizmatikos ir filatelijos kolekcijų priežiūros reikmenims (albumams, dėžutėms, įmautėms, mikroskopams, padidinimo stiklams ir t.t.) bus taikoma -20% nuolaida! Taip pat -15% nuolaidos bus taikomos ir visoms proginėms 2 eurų monetoms bei euro monetų rinkiniams! O investiciniams tauriųjų metalų gaminiams pritaikysime antrąsias kainas nuo kiekių nurodytų www.florinus.lt svetainėje! Paaiškinimas: pvz. Perkate PAMP 1 g. Investicinio aukso luitą, kurio vieneto kaina yra nurodyta 67€, tokiu atveju Jums pritaikysime antrąją kainą kuri yra 65€, jeigu įsigysite 10 vnt. tokių luitelių, tuomet pritaikysime vienu laipteliu žemiau esančia kainą, kuri galiotu tik įsigijant didesnį kiekį! Trumpai tariant - klientams pritaikysime tą kainą kuri yra nurodytą sekanti po perkamo kiekio kainos!

Taip pat vyks konkursas kuriame galės dalyvauti pirmasis 100-tas naujos parduotuvės klientų.

Konkurso sąlygos: Pirmieji 100-tas naujosios Florinus.lt parduotuvės klientų apsipirkę už 20€ ir daugiau automatiškai dalyvaus konkurse kuriame galės laimėti 30€ bei 50€ Florinus.lt Dovanų kuponus, o taip pat Didįjį prizą naująją Lietuvos banko 20 eurų sidabrinę monetą skirta 1791 m. Abiejų Tautų Respublikos (ATR) Gegužės 3-ios Konstitucijai!

Dalyvavimo konkurse sąlygos yra labai paprastos, apsipirkus už 20€ ir daugiau išsaugokite pirkimo čekį, kuris pirmąjąm 100-tui klientų tampa, loterijos bilietu, o mes gegužės 5 d. automatiškai ištrauksime 3-is čekių numerius – iš kurių du laimės po 30€ ir 50€ dovanų kuponus ir vienas numeris naująją Lietuvos Banko ATR 1791 m. Gegužės 3-sios 20€ sidabrinę monetą!

Taip pat atsiminkite mūsų kredo - Kitur radai pigiau? Parodyk ir mes padarysime dar pigiau! :)


Lauksime apsilankant ir linkime didžiausios sėkmės!

*Minėtos nuolaidos bus taikomos tik neakcijinėms prekėms, nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos ir akcijos bus taikomos iki 2021 05 01 d.


FLORINUS.LT Kaunas, Pramonės pr. 29 (PC Maxima II aukštas) kontaktai:
Tel. nr.: +370 691 88989 el. p.: pramone@florinus.lt

Florinus.lt Pramonės pr. 29 darbo laikas:
I-V: 9:00 – 18:00 val.
VI: Karantino metu nedirbame.
VII: Karantino metu nedirbame.


Florinus.lt kitų parduotuvių kontaktus bei darbo laiką rasite paspaude čia.


*Florinus UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

**Florinus UAB yra oficialus Lietuvos banko numizmatinių vertybių platintojas.

***Florinus UAB turi Lietuvos banko išduotą licenciją vykdyti valiutos keitimo paslaugas.
0 Komentarai

Paskelbti komentarą

Susijusios prekės