• Jūsų prekšelis tuščias!

Analitikai prognozuoja, jog aukso kaina nenustos kilti

2020/04/27 0 Komentarai

Savaitiniame „Kitco News“ aukso tyrime „ Wall Street“ ir „Main Street“ išliko žaibiški, prekybininkai teigė, kad jie tikisi masinio fiskalinio skatinimo, o piniginės priemonės ir toliau bus tauriojo metalo pagrindas.


 „Wall Street“ apklausoje dalyvavusių 80 proc rinkėjų, teigė, kad aukso kaina kils šią savaitę. 7 proc., pasisakė už aukso kainos žemėjimą, o likusieji 13 proc., buvo neutralūs.

Tuo tarpu internetinėje „Main Street“ apklausoje buvo atiduoti 1031 balsai. 71proc., pasisakė už aukso kainos kilimą šią savaitę. Kiti 19 proc., teigė, kad aukso kaina žemesnis, o 11proc. buvo neutralūs.

Paskutinėje apklausoje, kurios metu baigėsi dabartinė prekybos savaitė, „Wall Street“ ir „Main Street“ respondentai buvo panašūs.

Žinia, kad Kongresas priėmė dar 480 milijardų JAV dolerių koronaviruso palengvinimą mažosioms įmonėms, dar labiau privers pirkėjus jaudintis dėl valstybės skolos ieškoti aukso saugumo.

Tuo tarpu „RJO Futures“ vyresnysis prekių brokeris Danielius Pavilonis teigė, kad jis tikisi, jog šią savaitę gali būti rizikingas pokytis, ir tai gali būti vienas iš tų atvejų, kai auksas krinta kartu su akcijomis. 

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!