• Jūsų prekšelis tuščias!

Analitikai prognozuoja kitos savaitės aukso kainas

2020/03/13 0 Komentarai

Galime teigti, kad aukso kainos pastaruoju metu buvo itin nenuspėjamos! 

Kadangi koronavirusas tapo nesuvaldoma pandemija, liga išplito visame pasaulyje, dauguma investuotojų akcijas stengėsi apsaugoti dėl lėtėjančios pasaulio ekonomikos. Analitikai teigė, kad kai kurie prekybininkai turėjo parduoti pelningas aukso pozicijas, kad galėtų „patenkinti“ maržos reikalavimus ir kompensuoti nuostolius kitose rinkose.
„Aukso prekybininkai šiuo metu yra painiojami dėl nepastovios, aukštyn ir žemyn praėjusios savaitės aukso kainos pokyčių“, - teigė vyresnysis techninis analitikas.

Šį kartą „Wall Street“ apklausoje dalyvavusių 40 proc. profesionalių analitikų pasisakė už kylančia ir krentančią aukso kainą kitą savaitę. Kiti 20 proc. išliko neutralūs.
Tuo tarpu „Main Street“ (privatūs investuotojai) 61 proc. pasisakė, jog aukso kaina ateinančią savaitę kils. Kiti 25%, teigė, kad aukso kaina kris, o 14% išliko neutralūs.

„Auksas vėl nukentės dėl likvidavimo, rinkoms ištirpus“, - teigė vienas iš analitikų. "Esant tokiai panikai visoje rinkoje, tai yra likvidumo šaltinis. Bet kai panikos likvidavimas išnyks, net jei stambiausios rinkos neatsigaus, auksas vėl imsis apsidraudimo priemonės ir aukso kaina kils aukštyn".

Galime teigti, jog auksas atgavo visą vertę, prarastą šiam akcijų indeksui nuo 2018 m. Prezidento rinkimų ir dar daugiau! Nors aukso ir S & P 500 santykis (AUSP) nukrito žemiau 1600 USD, jis pakilo iki tokio lygio, kokio nebuvo matyti nuo 2016 m. pabaigos.

 

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!