• Jūsų prekšelis tuščias!

Aukso kaina 2018 Guodžio 3-7 d.

2018/12/02 0 Komentarai Investicinis auksas ir sidabras,

Atliktoje apklausoje dėl aukso kainų prognozes ateinančiai savaitei (gruodžio 3 - 7 dienai) Niujorko finansų centro Volstryto "Wall Street" profesionalūs rinkos analitikai bei ekonomistai prognuozuoja 69% tikimybę, kad sekančią savaitę aukso biržoje turėtu išlikti „bulių laikas" ir kaina kils, tuo tarpų Privatūs investuotojai "Main Street" atitinkamai irgi prognozuoja 57% tikimybę, kad ateinančia savaitę aukso kaina turėtu kilti ir kitą penktadienį (gruodžio 7 d.) aukso kaina biržoje bus didesnė negu praėjusi. Atitinkamai, kad bus "Lokių laikas" ir aukso kaina biržoje galėtų kristi prognozės yra 6% ir 26%, neutraliai pasisako 25% ir 18% analitikų.


Analitikai ir ekonomistai įspėja investuotojus atkreipti ypatingą dėmesį į JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Kinijos prezidento Xi Jinpingo susitikimą, kuriame laukia gan įtempta vakarienė. Didžiąją šių metų dalį šios dvi didžiausios pasaulio ekonomikos buvo įtrauktos į vis didėjantį prekybos karą.


Daug dėmesio skiriama G-20 susitikimui ir bet koks teigiamas pokytis po vakarienės turėtų būti gera žinia auksui. Tiek Kinijos tiek Amerikos tikslas yra sukurti kuo geresnį prekybos sandorį. Vis dėlto, šio savaitgalio JAV ir Kinijos prekybos sesijos rezultatai, teigiami ar neigiami, greičiausiai turės įtakos daugelio prekių rinkoms, įskaitant ir tauriuosius metalus.

Pasak kai kurių analitikų, žemi rinkos lūkesčiai artimiausiu metu gali teigiamai paveikti aukso kainas. Ekspertai numato, kad bet koks įtampos mažėjimas prekyboje, JAV doleriui bus neigiamas, tačiau auksui gali būti teigiamas.

Naujausios žinios: Šeštadienį gruodžio 1 d. Susitikę JAV ir Kinijos lyderiai sutarė dėl „prekybos karo“ paliaubų ir priėmė sprendimą 90-čiai dienų atidėti naujų muitų įvedimą. Kinijos prekėms šį laikotarpį liks galioti 10% muito tarifas į JAV, vietoj planuoto įvesti 25% muitų tarifo.

Pagal Kitco News parengė
Neringa Mikliušaitė

Žymos: Aukso kaina

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

Susijusios prekės

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!