• Jūsų prekšelis tuščias!

Aukso kainos nenustos kilti!

2020/03/30 0 Komentarai

Profesionalūs analitikai atkreipė dėmesį į tai, kad metalas pelnė didžiausią savaitės pelną nuo 2008 metų!

Didžiausias impulsas praėjusią savaitę buvo paskelbimas apie neterminuotą kiekybinį lengvinimą ir kitas federalinių rezervų programas, skirtas ekonomikai ir rinkoms palaikyti, kovojant su COVID-19.


„Wall Street“ apklausoje dalyvaujantys rinkos profesionalai 71% pasisakė už aukso kainos kilimą šią savaitę. 7% pasisakė, jog aukso kaina šią savaitę kris, o 21% apklausoje buvo neutralūs.

Tuo tarpu internetinėje „Main Street“ (privatūs investuotojai) apklausoje buvo atiduoti 1 595 balsai. 71% pasisakė, kad aukso kaina šią savaitę didės. Kiti 15% teigė, kad aukso kaina kris, o likusieji 13% buvo neutralūs.

Tikimasi, kad aukso kaina ir toliau kils, nes šią savaitę buvo pašalintos kelios kliūtys, lemiančios aukštesnes kainas. Tai apima JAV dolerio kursą, kylantį iš aukščiausio lygio, ir galbūt susiduriantį su didėjančiu spaudimu iš Kongreso kelių milijardų dolerių paramos paketo. 

 JAV tapus naujuoju šios siaubingos pandemijos epicentru, ekonomikos ir rinkų netikrumas aukso kainą pakels iki 1800 USD už unciją, galbūt didesnę. Tikėtina, kad ateinančią savaitę aukso kaina bus mažiausiai 1 680 USD už unciją, o sidabro - 14,80 USD už unciją. Teigė vienas iš analitikų. 

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!