• Jūsų prekšelis tuščias!

Prognozuojama aukso kainos kilimo proveržis!

2020/04/04 0 Komentarai

Remiantis naujienomis paaiškėjo, kad Federalinis rezervų bankas neseniai pradėjo neterminuotą kiekybinį palengvinimą ir JAV greitai ėmėsi 2 trilijonų dolerių fiskalinio skatinimo pastangų, reaguodama į COVID-19 pandemiją. Kitos šalys taip pat imasi veiksmų skatinti pasaulio ekonomiką ir stabilizuoti rinkas.

Vienas profesionalus analitikas teigė, jog turėdami visus stimuliuojančius pinigus, nulines palūkanų normas, darbo vietų praradimą ir daugybę mūšių ekonominiame fronte, negalime suprasti, kaip kitą savaitę kis aukso kaina.


„Wall Street“ apklausoje dalyvavo dvylika rinkos profesionalų. 92 proc., pasisakė, jog kitą savaitę aukso kaina kils. Kiti respondentai t. y. 8 proc. išliko neutralūs. 


Tuo tarpu „Main Street“ privačių investuotojų apklausoje buvo atiduoti 1 245 balsai. Iš viso 67 proc., pasisakė už aukso kainos kilimą ateinančią savaitę. Kiti 19% teigė, kad aukso kaina kris, o 14% buvo neutralūs.

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!