• Jūsų prekšelis tuščias!

Prognozuojama, jog aukso kaina bus itin permaininga

2020/05/04 0 Komentarai

„Wall Street“ nėra tokia užtikrinta kaip prieš savaitę, kai 80% respondentų buvo pasisakę už aukso kainos kilimą. Vis dėlto dauguma šios savaitės apklausos rinkėjų teigia, kad iš tikrųjų išlieka konstruktyvūs ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau yra tikimybė, kad dabartinė korekcija dar šiek tiek tęsis.

„Wall Street“ profesionalių analitikų t. y. 60%, teigė, kad aukso kaina kils šią savaitę. Kiti 33 proc., ragino mažinti kainas, o likusieji 7 proc. išliko neutralus.

Tuo tarpu internetinėje privačių investuotojų t. y. „Main Street“ apklausoje buvo atiduoti 1 750 balsai. Iš viso 943 rinkėjai, arba 54 proc. pasisakė, kad auksas kils šią savaitę. Kiti 505, arba 29proc. teigė, kad kaina žemės, o 17proc. buvo neutralūs.

Aplinka, kurią apibūdina [„Apple“ vadovas] Timas Cookas, yra ta, kurioje klesti auksas - netikrumas, kurį lemia viruso COVID-19 įtaka pasaulinėms rinkoms “, - sakė Bakeris. „Palūkanų normos vis dar yra palankios; obligacija lieka po vandeniu ir dabar ją vėl naudoja Prancūzija ir Japonija, po to, kai pastarosios jau kurį laiką naudojasi nežymiai teigiama 10 metų norma. Nors JAV dešimties metų infliacijos lūkesčiai išlieka žemi, realieji kursai vis dar yra neigiami. “

Philas Flynnas, „Price Futures Group“ vyresnysis rinkos analitikas, taip pat yra tarp tų, kurie mato aukso šoktelėjimą. „Manau, kad aukso ECB nesėkmę [ketvirtadienį] reikėtų pamiršti praeitą savaitę, nes dėmesys vėl bus nukreiptas į pasaulio ekonomikos stimulą“, - sakė Flynn.

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!