• Jūsų prekšelis tuščias!

Šveicariški Valcambi Green Gold investicinio aukso luitai!

2019/10/21 0 Komentarai Investicinis auksas ir sidabras,

Šveicariški Valcambi Green Gold investicinio aukso luitai! Žaliasis auksas (eng. Green Gold), tai naujos kartos požiūris į investavimą. Šis auksas yra išgautas tiesiai iš aukso kasyklų. Tai yra šis Šveicariškas Valcambi Green gold auksas anksčiau nėra buvęs koks nors juvelyrinis ar kitoks gaminys, kuris buvo perlydytas. Pavyzdžiui tokios aukso perdirbimo gamyklos, kaip Valcambi visada supirkinėja aukso laužą iš įvairių pasaulio šalių, jį išvalo, perlydo ir pagamina aukso luitus, o Green Gold auksas niekada nėra buvęs "apyvartoje", jis yra visiškai tyras, išgautas tiesiai iš gamtos. Šis auksas skirtas tiems, kas tiki aukso tyrumu ir jame slypinčia galia. Todėl įsigiję Green Gold žaliojo aukso iš jo pas juvelyrus galėsite pasigaminti pav. sužadėtuvių ar vestuvinius žiedus ar bet kokius kitus auksinius papuošalus. Valcambi Green Gold aukso luitai yra aukščiausios kokybės tauriųjų metalų gaminiai, kurių kilmė yra visiškai dokumentuota ir patvirtinta nepriklausomų priežiūros institucijų. Taip pat visas Green Gold auksas yra išgaunamas tik iš aukščiausių standartų tauriųjų metalų kasyklų, kurios atitinka visus griežčiausius aplinkos apsaugos, sveikatos, saugumo ir žmogaus teisių reikalavimus.


Green Gold žaliojo aukso tvarkymas ir perdirbimas Valcambi įmonėje yra visiškai atskirtas nuo atvykimo vietos iš kasyklos iki rafinavimo ir luitų liejimo ar kaldinimo. Visą šią Žaliojo aukso (Green Gold) tiekimo ir gamybos grandinę taip pat kontroliuoja nepriklausomos priežiūros institucijos ir griežti audito procesai. Todėl Šveicarijos Valcambi kompanija visiškai garantuoja pačius aukščiausius Green Gold aukso luitų moralinius ir kokybės standartus.                   
                                                                                                                                                       


Visi Žaliojo aukso (Green Gold) produktai yra pažymėti specialiu "Valcambi Green Gold" įspaudų kiekviename investicinio Green gold aukso luite. Iš Green gold aukso yra gaminami visų svorių investicinio aukso luitai nuo 1 gramo iki 1 kilogramo, kurių aukso grynumas (praba) yra 99,99%. Todėl pamačius Green Gold investicinio aukso luitą ir jame esantį specialų "Valcambi Green Gold" ženklinimą, galite būti tikri, kad šis auksas pagamintas laikantis griežčiausios aplinkos apsaugos, ekologijos ir žmogaus teisių politikos.


Valcambi Green Gold (Žaliojo aukso) išrūšiavimo ir perdiribimo grandinė:


*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

Susijusios prekės