• Jūsų prekšelis tuščias!

Tikimasi aukso kainų sugrįžimo!

2020/03/21 0 Komentarai

Kaip žinia pasaulis susidūrė su didele pandemija, kuri stipriai paveikė tauriųjų metalų kainą. Pastarosiomis dienomis aukso ir kitų metalų kaina ženkliai smuko žemyn. Tačiau pagal dabartinę biržos statistiką aukso kaina pradėjo sparčiai kilti.

Žvelgiant į statistiką galime pamatyti, kad 69% „Wall Street“ profesionalių analitikų prognozavo, jog žadamas kainos kilimas. Tačiau nei vienas analitikas nepasisakė už aukso kainos kritimą! Likusieji 31% susilaikė.

Tuo tarpu, „Main Street“ privačių investuotojų  prognozes galime pamatyti, kad 51% analitikų prognozavo aukso kainos kilimą, 31% aukso kainos kritimą, o likę 18%  išliko neutralūs.

Vis dėlto, galime teigti, jog daug kas priklausys nuo būsimų viso pasaulio pokyčių. COVID-19 virusas vis dar plinta, o vyriausybės ir centriniai bankininkai imasi priemonių – mažinti ekonominį nuosmukį.

Aukso kaina buvo nukritusi, dėl pastaruoju metu įvykusio kapitalo srauto į JAV dolerių grynuosius  pinigus, dėl šios priežasties kitos valiutos susilpnėjo. Taip pat, ryškus aukso pokytis praėjusią savaitę buvo dėl rizikos draudimo fondų pardavimo garantinėmis įmokomis, bandančiomis patenkinti jų akcijų maržos reikalavimus. 

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!