• Jūsų prekšelis tuščias!

Tikimasi, kad aukso vertė išliks nepakitusi plintant virusui

2020/03/08 0 Komentarai


Auksas yra viena iš nedaugelio rinkų, kuri pastaruoju metu išliko nepakitusi. Koronavirusas daro didelę įtaką turtui, pavyzdžiui, atsargoms, naftai, dabar net iki šiol itin saugiai valiutai - JAV doleriui.

Akcininkai plūste plūsta investuoti į taurųjį metalą kaip saugų prieglobstį, ypač po to, kai Federalinis rezervų bankas ir keli kiti centriniai bankai šią savaitę sumažino palūkanų normas, bandydami išvengti ekonominės žalos. 

Net 92 proc. „Wall Street“ profesionalių analitikų pranašavo aukso kainos kilimą. Tačiau nei vienas analitikas nepasisakė, dėl aukso kainos kritimo. O likusieji 8 proc. išliko neutralūs.

Tuo tarpu „Main Street“ 73 proc. privačių investuotojų pasisakė už aukso kainos kilimą ateinančią savaitę. Kiti 15%, teigė, kad aukso kaina kris, o 13% buvo neutralūs.

Akivaizdi priežastis aukso kainos kilimui yra koronavirusas. Profesionalus analitikas teigia jog, iždo pajamingumas labai stipriai mažėja, o auksas šiuo metu yra viena iš saugiausių investavimo priemonių. Kadangi sumažėjęs iždo pajamingumas ir tolesni numatomi JAV centrinio banko veiksmai itin susilpnina JAV dolerio lygį.

Vyresnysis rinkos strategas, prognozuoja, kad balandžio mėnesį aukso kaina gali pakilti net iki 1736 USD už unciją!


0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!