• Jūsų prekšelis tuščias!

Ypač didelis aukso kainos kilimas nusimato ateinančią savaitę

2020/04/10 0 Komentarai

„Aukso kelias bus ypač vingiuotas, tačiau jis visada kils, nes įsitvirtins COVID-19 išlaidos“, - sakė Adamas Buttonas, „ForexLive“ generalinis direktorius.

JAV federalinis rezervų bankas ketvirtadienį paskelbė apie dar 2,3 trilijono dolerių pastangas remti vietos vyriausybes ir verslą. Persikėlimas įvyko tą dieną, kai savaitinės pradinės bedarbių pretenzijos išaugo dar 6,6 mln., O tai sudarė paskutinių trijų savaičių skaičių iki beveik 17 mln.

Visi penkiolika rinkos specialistų t. y. 100%, dalyvavusių „Wall street“ apklausoje, pasisakė už aukso kainos kilimą kitą savaitę.

Tuo tarpu internetinėje „Main Street“ privačių investuotojų apklausoje buvo atiduoti 1172 balsai. 70%, kad aukso kaina kils. Kiti 19%, teigė, kad kris, o 11% buvo neutralūs.

Paskutinėje apklausoje, kurios metu baigėsi dabartinė prekybos savaitė, 92% „Wall Street“ respondentų ir 67% respondentų „Main Street“ buvo teisūs, nes „Comex“ birželio mėnesio auksas per savaitę padidėjo 5% ir sudarė 1,727,60 USD už unciją.

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!