• Jūsų prekšelis tuščias!

Asmeninė konsultacijaNemokama asmeninė konsultacija dėl visų tauriųjų metalų rinkos aspektų


Jeigu prieš investuodami į auksą ar sidabrą norėtumėte sužinoti daugiau informacijos ir praplėsti žinias apie šiuos tauriuosius metalus UAB Florinus siūlo nemokamą asmeninę konsultaciją su vienu iš mūsų specialistų.

Asmeninė konsultacija suteiks Jums galimybę įgyti daugiau informacijos apie tauriųjų metalų rinką, aptarti bei pagal galimybes pasirinkti tinkamiausius investicinius produktus, kad būtų galima kuo labiau pasiekti norimus investavimo tikslus. Mūsų darbo patirtis su tauriasiais metalais, įžvalgos bei įmonės investicinių produktų asortimento dydis vienareikšmiškai leis Jums suteikti pilnavertę konsultaciją ir patarti priimant sprendimus individualiems Jūsų poreikiams.

Norėdami užsiregistruoti privačiai konsultacijai susiekite su mumis telefonu (+370 616 88225) arba el. paštu (info@florinus.lt), kad suderintume Jums patogią datą ir laiką. *Asmeninė konsultacija pagal Jūsų pageidavimą vyksta mūsų biure arba telefonu.

Ši asmeninė konsultacija yra visiškai nemokama ir Jūsų neįpareigoja iš mūsų pirkti kokį nors gaminį ar paslaugą. Jeigu turite papildomų klausimų prašome nedvejojant kreipts į mus telefonu +370 616 88225 arba elektroniniu paštu info@florinus.lt.

Rodyti:
Rikiuoti: