• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Platinos supirkimas!

Platinos monetų bei luitų supirkimas!

Florinus UAB užsiimanti prekyba investiciniais tauriaisiais metalais bei deimantų žaliava (licencijos nr.: D-14-547), parduoda, o taip pat ir superka investicinės platinos, aukso bei sidabro luitus, įvairias platinines, auksines ir sidabrines monetas.

Investicinės platinos supirkimas

Investicinės platinos luitai superkami visuose Florinus UAB parduotuvėse – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į dienos pasaulinę platinos biržos kainą. Platinos luitų supirkimo kainas rasite Florinus.lt svetainėje prie kiekvieno konkretaus gamintojo atitinkamo produkto. Superkami platinos luitai ir jų pakuotės privalo būti idealios būklės, visiškai nepažeistuose, originaliuose įpakavimuose. Jeigu superkamas luitas sulankstytas, subraižytas, turintis netvarkingą, pažeistą pakuotę ar kitokių pažeidimų, jis gali būti nesuperkamas arba superkamas nustatant atitinkamai žemesnę jo kainą negu nurodyta Florinus.lt svetainėje. Norint parduoti platinos luitą prašome atvykti į vieną iš mūsų ofisų arba susisiekti su mumis telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt.

Platininių monetų supirkimas

Platininių monetų supirkimas taip pat vyksta visuose minėtuose Florinus UAB ofisuose – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Platinos monetų supirkimo kaina taip pat nustatoma atsižvelgiant į monetos kolekcinę (numizmatinę) vertę ir pasaulinę platinos biržos kainą. Platininių monetų supirkimo kainas galite matyti prie kiekvienos konkrečios monetos, esančios Florinus.lt svetainėje. Superkamos platininės monetos taip pat turi būti idealios būklės, nesubraižytos ir esančios nepažeistose, gamyklinėse pakuotėse ar kapsulėse (šis kriterijus netaikomas istorinėms auksinėms monetoms, kuriose gali matytis ir nusidėvėjimas). Subraižytos, sulankstytos ar kitaip pažeistos monetos gali būti nesuperkamos arba superkamos atitinkamai nustačius žemesnę jų supirkimo kainą.

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas už superkamus platinos luitus ar platinines monetas, pagal kliento pageidavimą gali būti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu į kliento nurodytą banko sąskaitą. Atsiskaitymas paprastai įvyksta tą pačią ar sekančią dieną iš karto po luito ar monetos patikrinimo Lietuvos prabavimo rūmuose ar kitose įmonėse su kuriomis Florinus UAB turi pasirašiusi tauriųjų metalų patikrinimo sutartis.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.
Rodyti:
Rikiuoti: