• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

10 Frankų Napoleonas III Su vainiku auksinė moneta 1862-1868 Prancūzijos Imperija!
Laikinai neturime

10 Frankų Napoleonas III Su vainiku auksinė moneta 1862-1868 Prancūzijos Imperija!

  • Peržiūrėtas: 25136
  • Prekės kodas: 990202
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 156.62€ / Gramo kaina: 54.01
  • Supirkimo kaina: 138.60

10 Frankų Napoleonas III Su vainiku auksinė moneta 1862-1868 Prancūzijos Imperija!
Nominalas: 10 Frankų.
Nukaldinimo metai: 1862 - 1868 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Monetos svoris: 3.22 g.
Gryno aukso kiekis monetoje: 2.90 g.
Skersmuo: 19 mm.
Storis: 0.8 mm.
Kalykla: Paryžiaus monetų kalykla.
Kilmės šalis: Prancūzijos Imperija.

Aversas: Monetoje Vaizduojamas Prancūzijos Imperatorius Charles Louise Napaleon III su laurų vainiku, aplinkui iškalta lotyniška legenda "NAPOLEON III EMPEREUR" (liet. Napoleonas III Prancūzijos Imperatorius). Monetos apačioje yra iškaltas graverio parašas "BARRE".
Reversas: Monetos centre iškaltas nominalas "10 FRANCS" ir monetos nukaldinimo metai, visą kompoziciją juosia laurų vainikas, o aplink juos iškalti žodžiai "EMPIRE FRANÇAIS" (liet. Prancūzijos imperija). Apačioje monetų kalyklos ženklas.
Briauna: Rantuota.

Apie monetą: Prancūzijos auksinę frankų monetą kuri yra tapusi numizmatikos klasika bei Prancūzijos Imperijos, kaip pasaulio galybės simboliu. Šios 10 frankų auksinės monetos primena valstybę kuri 19-20 amžiais buvo viena iš pasaulio galybių. Napoleono III 10 frankų auksinės monetos yra vienos iš labiausiai vertinamų ir ieškomų monetų Prancūzijoje. Šios auksinės monetos buvo pagrindine tarptautinės prekybos atsiskaitymo priemonę ir pirmosios monetos kurios padėjo pagrindus bendrai Europos pinigų sąjungai. Šiandien šios monetos yra vienos likvidžiausių ir taip pat plačiai pripažintų klasikinių investicinio aukso monetų Europoje bei visame pasaulyje ir atstovauja prancūzų pramonės, kultūros bei socialinės pažangos erai. Šios auksinės 10 Frankų Prancūzijos Imperijos monetos idealiai tinkamos kolekcionavimui, dovanai ar kaip apčiuopiama investicija į auksą.

*Florinus UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO