• Jūsų prekšelis tuščias!

Restauracijos paslaugos

Restauracija ypatingai specifinė sritis, nes įvairūs meno kūriniai dėl savo istorijos, laikymo sąlygų, nepastovaus klimato, oksidacijos, cheminių reakcijų ar dėl kitokių techninių situacijų dažnai tampa vienaip ar kitaip pažeisti. Todėl norint išsaugoti paveikslą, ikoną, monetą ar kokį kitą meno kūrinį, jo meninę bei materialinę vertę bei autentiškumą yra būtina kuo ankstyvesnė jo restauracija ir konservacija.

Todėl suprantama, kad meno kūrinių restrauraciją yra itin sudėtinga veiklos sritis, reikalaujanti ypatingo restauratoriaus išsilavinimo, praktinių įgūdžių bei gilių teorinių žinių. Restauratorius turi išmanyti ne vien tik mokslinę restauravimo techniką, bet turi turėti ir didelį humanitarinį išsilavinimą, gerbti autentiškumą ir autentiškas restauruojamo kūrinio medžiagas.

Meno galerija – antikvariatas | Florinus.lt teikia paveikslų, ikonų, monetų ir kitokių meno kūrinių profesionalias restauracijos ir konservacijos paslaugas.


Dėl paslaugų užsakymo detalesnės informacijos ir konsultacijų prašome susisiekti su mumis tel. nr.: +370 616 88225 arba el. paštu: info@florinus.lt

Rodyti:
Rikiuoti: