• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1/4 oz. Šv. Jurgis 50 rublių auksinė moneta Rusija!
Laikinai neturime

1/4 oz. Šv. Jurgis 50 rublių auksinė moneta Rusija!

  • Peržiūrėtas: 6524
  • Prekės kodas: 907124
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 455.81€ / Gramo kaina: 59.04
  • Supirkimo kaina: 379.84

1/4 oz. Šv. Jurgis 50 rublių auksinė moneta Rusija!
Nominalas: 50 rublių.
Kaldinimo metai: 2006-2015 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .999
Gryno aukso svoris: 7.775 g.
Bendras monetos svoris: 7.78 g.
Skersmuo: 22.5 mm.
Storis: 1.7 mm.
Kilmės šalis: Rusija.

Aversas: Monetos averse vaizduojamas dvigalvis erelis su sparnais - Rusijos herbas, po juo užrašas "БАНК РОССИИ" (Liet. Rusijos bankas). Viršuje, puslankiu, rusų kalba iškaltas monetos nominalas "ПЯТЬДЕСЯТ РУБЛЕЙ" (Liet. Penkiasdešimt rublių), o apačioje - aukso praba "Au 999", monetos nukaldinimo metai, monetos svoris "7.78" ir kalyklos ženklas.
Reversas: Monetos reverse vaizduojamas Šv. Jurgis jojantis ant žirgo ir pergalingai ietimi persmeigiantis drakoną.

Apie monetą: 2006 m. Rusijos nacionalinio bankas išleido nauja investicinio aukso 50 rublių moneta, skirta Šv. Jurgiui. Legenda pasakoja, kad jis buvęs Kapadokijos didikų krikščionių sūnus, narsus karys, dėl savo kariškų dorybių patekęs į imperatoriaus Dioklecijano asmeninę gvardiją. Jurgis buvo krikščionis ir dėl savo tikėjimo buvo nužudytas. Mene Jurgis vaizduojamas su kario apranga, sėdintis ant žirgo ir ietimi nusmeigiantis slibiną. Šventasis Jurgis pradėtas gerbti rytų kraštuose, vėliau kryžiuočiai kultą išplatino ir Vakaruose. Lietuvoje jis yra vienas populiariausių šventųjų, kaime švenčiamos tradicinės Jurginės. Tikima, kad saugo nuo visų ligų. Tai arklių ir kitų gyvulių, taip pat ūkininkų globėjas. Šv. Jurgis yra daugelio valstybių ir miestų globėjas.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO