• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2015 Šiaurės Korėja, Chrysolophus Pictus, 20 won sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2015 Šiaurės Korėja, Chrysolophus Pictus, 20 won sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 16080
  • Prekės kodas: 875911
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 98.74€
2015 Šiaurės Korėja, Chrysolophus Pictus, 20 won sidabrinė moneta!
Nominalas: 20 won.
Monetos nukaldinimo metai: 2015 m.
Monetos kokybė: Proof (Lygus veidrodinis monetos paviršius ir idealus matinis piešinys).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Monetos masė: 31 g.
Diametras: 40 mm.
Kalykla: Fu Qiang (Nacionalinė Šiaurės Korėjos monetų kalykla).
Kilmės šalis: Šiaurės Korėja.

Reversas: Vaizduojami du Apykaklėtieji fazanai, o monetos kairėje pusėje iškaltas lotyniškas jų pavadinimas CHRYSOLOPJUS PICTUS.
Aversas: Monetos averse vaizduojama šiaurės Korėjos Liaudies Demokratinės Respbulikos nacionalinis herbas, kuriame pavaizdota didžioji hidroelektrinė, Mt. Paektu - šventasis revoliucijos kalnas ir spinduliuojanti penkių kampų žvaigždė, o aplinkui ryžių šakelės suformuojančios ovalo formos rėmą, herbo apačioje juostelė su užrašu "Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika". Monetos viršuje korejetiškai iškaltas tekstas "조선 민주주의 인민 공화국 중앙 은행", kuris reiškia Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos banką. Monetos apačioje iškalti monetos techniniai duomenys praba 999 monetos svoris 31 g. ir nominalas 20 won bei monetos nukaldinimo metai 2015.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Apie monetą: Florinus.lt turi ypač retą galimybė pristatyti vienos uždariausių pasaulio valstybių - Šiaurės Korėjos 31 g. sidabrinę monetą, kuri buvo nukaldinta Šiaurės Korėjos nacionalinio banko "Fu Qiang" nacionalinėje monetų kalykloje. Ši moneta suteikia išskirtinę galimybę pažvelgti į šios uždaros šalies graviūrinį meną bei moderniąją numizmatiką. Šios išskirtinės monetos nominalas yra 20 won, o moneta nukaldinta iš 99,9% gryno sidabro. Monetos svoris 31 g. (0.99667 oz.). Pažymime, kad ši monetų laida yra ypatingai ribota, todėl kolekcionieriai į savo kolekciją norintys pridėti šią itin retą Šiaurės Korėjos moderniosios numizmatikos egzempliorių turi unikalią galimybę tai padaryti.

*Monetos buvo nukaldintos Šiaurės Korėjoje, tačiau UAB Florinus jas įsigijo iš Europos ir jos yra iš to laikotarpio, kuomet Šiaurės Korėjai dar nebuvo paskelbtos ekonomines ir kitos komercinės sankcijos.

**UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO