• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Sidabro supirkimas!

Sidabrinių monetų ir luitų supirkimas!

Florinus UAB užsiimanti prekyba investiciniais tauriaisiais metalais bei deimantų žaliava (licencijos nr.: D-14-547), parduoda, o taip pat ir superka įvairius investicinio sidabro, aukso ir platinos luitus, įvairias sidabrines ir auksines monetas.

Sidabro luitų supirkimas

Investicinio sidabro luitai superkami visuose Florinus UAB parduotuvėse – Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Supirkimo kaina nustatoma atsižvelgiant į dienos pasaulinę sidabro biržos kainą. Sidabro luitų ir monetų supirkimo kainas rasite Florinus.lt svetainėje prie kiekvieno konkretaus gamintojo atitinkamo svorio luito ar monetos. Superkami sidabro luitai ir jų pakuotės privalo būti idealios būklės, visiškai nepažeistuose, orginaliuose įpakavimuose. Jeigu superkamas luitas ar moneta sulankstyti, subraižyti, turintis netvarkingą, pažeistą pakuotę ar kitokių pažeidimų, jie gali būti nesuperkamas arba superkami nustatant atitinkamai žemesnę kainą negu nurodyta Florinus.lt svetainėje. Norint parduoti sidabro luitus ar monetas prašome atvykti į vieną iš mūsų ofisų arba susisiekti su mumis telefonu +370 616 88225.

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas už superkamus sidabro luitus ar sidabrines monetas, pagal kliento pageidavimą gali būti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu į kliento nurodytą banko sąskaitą. Atsiskaitymas paprastai įvyksta tą pačią ar sekančią dieną iš karto po luito ar monetos patikrinimo Lietuvos prabavimo rūmuose ar kitose įmonėse su kuriomis Florinus UAB turi pasirašiusi gaminių patikrinimo sutartis.


*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: