• Jūsų prekšelis tuščias!

Kurio gamintojo investicinio aukso luitus pasirinkti?

2016/12/06 0 Komentarai

 

Investicinio aukso luitai PAMP, Valcambi, Perth Mint, Heraeus


Įsigydami investicinį auksą, kaip ir kiekvienas norite būti garantuotas dėl jo likvidumo bei populiarumo, o tuo pačiu žinoti, kad esant reikalui jį galėsite kiekvieną akimirką parduoti bet kurioje pasaulio valstybėje. Investicinio aukso įsigijimas panašus į naujo automobilio pirkimą, nes suprantama, kad norite įsigyti prestižinį, kokybišką, gerai žinomą ir populiarų, laiko patvirtintą gaminį dėl kurio ateityje neiškiltų jokių problemų.

Todėl įsigydami visame pasaulyje gerai žinomo prekės ženklo ir pripažintos, populiarios bei patikimos įmonės investicinius aukso luitus, būsite 100% garantuoti dėl jų kokybės, o taip pat, dėl greito bei užtikrinto jų realizavimo bet kurią akimirką ateityje Lietuvoje ar kitose pasaulio valstybėse. Todėl Jums pristatome TOP 4 žinomiausius ir visuotinai pasaulyje pripažintus investicinio aukso luitų gamintojus, kurių produkciją galite įsigyti ir Florinus.lt parduotuvėje.


 

PAMP įmonė gaminanti investicinio aukso luitusPAMP (Produits Artistiques Métaux Précieux) 
(iš pranc. k. – Tauriųjų metalų meno dirbiniai).

Įmonė įkurta 1977 metais Šveicarijoje ir yra viena iš lyderiaujančių aukso gamintojų visame pasaulyje. Įmonė gamina aukso, sidabro, platinos bei paladžio luituis nuo 1 gramo iki 12,5 kg. (400 oz.). Šios įmonės luitus įsigyja įvairių šalių centriniai ir investiciniai bankai, juvelyrinių dirbinių gamyklos. Įmonės produkcija yra pripažinta, kaip viena iš aukščiausios kokybės visoje tauriųjų metalų pramonės rinkoje. Kiekvienas net ir mažiausias aukso luitas yra nepriklausomai patikrinamas Šveicarijos vyriausybės prabavimo rūmų. PAMP aukso luitai yra vieni patikimiausių ir vieni iš labiausiai pripažįstamų visame pasaulyje, o jų autentiškumas ir kokybė niekada nekėlė jokių abejonių. Kiekvienas aukso luitas turi autentiškumo sertifikatą, o prie naujausių aukso luitų papildomai apsaugai pridedamas dar ir šiuolaikinis QR kodas. Įmonė išsiskira su Fortūnos ir Lunar (kinų kalendoriaus) ženklais ant atskirų investicinio aukso ir sidabro luitų. PAMP įmonės luitai su Fortūnos dizainu ant kiekvieno luito nuo 1 iki 100 gramų yra populiariausi ir geriausiai atpažįstami visoje tauriųjų metalų rinkoje. Oficialus tinklapis: www.pamp.com.                                                                                

 

Valcambi suisse įmonė gaminanti investicinio aukso luitus
Valcambi suisse

(liet. Valcambi Šveicarija).

Tai dar vienas visų investuotojų į tauriuosius metalus geidžiamiausias prekės ženklas. Valcambi įmonė įsteigta 1961 metais pietryčių Šveicarijoje. Įmonė gamina aukso, sidabro, platinos ir paladžio investicinius luitus, kurie yra ypač konkurencingi kokybės, saugumo ir kainos santykyje. Valcambi kompanija geriausiai žinoma savo 50-ties, 20-ties ir 10-ties gramų laužomais aukso luitais, kurie turi išskirtinį dizainą. Taip pat investuotojui įsigijusiam tokio tipo aukso luitą ir prireikus pinigų nebūtiną parduoti visa turimą auksą iš karto, o jį galima laužyti ir pardavinėti dalimis. Valcambi suisse kompanija taip pat gamina visų dydžių aukso luitus nuo 1 gramo iki 12,5 kg. (400 oz.). Šios kompanijos populiariausi ir labiausiai privačių investuotojų geidžiami aukso luitai yra nuo 1 oz. iki 100 gramų. Kiekvienas aukso, sidabro, platinos ir paladžio luitas taip pat kruopščiai patikrinamas nepriklausomos Šveicarijos Vyriausybės prabavimo rūmų. Visi Valcambi sa tauriųjų metalų luitai gerai atpažįstami pasaulyje iš tarsi besisukančio keturkampio kompanijos logotipo, kuris simbolizuoja atvirumą, paslaugumą ir geranoriškumą. Oficialus tinklapis www.valcambi.com.                                                                           

 


Perth Mint Australia įmonė gaminanti investicinio aukso luitus ir monetasPerth Mint Australia

Tai Australijos nacionalinė ir pati seniausia monetų kalykla, o jos aukso luitai bei auksinės ir sidabrinės monetos yra tapusios prezisciškiausiomis visame pasaulyje. Perth Mint monetų kalykla atidaryta dar 1899 metais, kaip Britanijos Karališkosios monetų kalyklos dukterinė įmonė, ši aukso luitų ir auksinių bei sidabrinių monetų kalykla tapo viena iš populiariausių, patikimiausių ir plačiausiai pripažintų aukso luitų ir monetų gamintojų visame pasaulyje. Perth Mint Australija gamina 1 g., 5 g., 10 g., 20 g., 1 oz., 50 g., 100 g. ir 10 oz. visiškai gryno 99,99% aukso luitus. Perth Mint Australija monetų kalykla nuo pat įkūrimo pradžios nuosekliai gamino tik pačios aukščiausios kokybės ir prabos gaminius, todėl šios kalyklos gaminiai nediskutuotinai pripažinti aukščiausios pakopos bei patikimiausiais ir saugiausiais investiciniais gaminias. Tikriausiai neatsirastu nei vieno investuotojo, kuris nebūtų girdėjas apie Perth Mint produkcija. Šios kalyklos aukso bei sidabro monetos, o taip pat ir investicinio aukso luitai yra laikomi prestižiniais ir vienais gražiausių gaminamų investicinių produktų srityje. Vien tik paėmę į rankas Perth Mint kalyklos investicinio aukso luto sertifikuotą pakuotę, puošta kalyklos herbu - auksine Gulbe, iš karto pamatysite bei pajusite šios produkcijos išskirtinę kokybę bei gaminio grožį. Oficialus tinklapis www.perthmint.com.au.

 

          

Heraeus Argor įmonė gaminanti investicinio aukso luitusHeraeus (Argor-Heraeus)

Dar viena itin platų pasitikėjimą bei pripažinimą pelniusi tauriųjų metalų kompanija. Tai privati, tarptautinė kompanija įkurta 1851 metais, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje Hanau mieste. O nuo 1951 m. ši kompanija specializuojasi ir pramoniniame tauriųjų metalų perdirbime ir tiekime. Heraeus kompanija gamina visų dydžių investicinius aukso, sidabro, platinos bei paladžio luitus nuo 1 gramo iki itin didelių net 400 oz. sveriančių luitų. Visi aukso luitai yra gaminami tik iš gryno .9999 prabos aukso. Šios kompanijos aukso bei sidabro luitai yra populiarūs pasaulyje ir gana konkurencingi kainos ir kokybės atžvilgiu. Heraeus iš kitų įmonių išsiskiria savo Kinetiniais aukso luitais, kurie suteikia ne tik išskirtinę išvaizdą luitui, bet tarnauja ir kaip papildoma holografinė apsauga. 2015 metais kompanijos pajamos vien iš tauriųjų metalų siekė 1,9 milijardus eurų, įmonė turi beveik 100 dukterinių įmonių 38-iose pasaulio valstybėse kuriose dirba per 12 500 žmonių. Oficialus tinklapis www.argor.com.

                         Heraeus kinebar investicinis aukso luitas su holograma 1 oz.Heraeus multi card investicinio aukso luitai 10 vnt. po 1 gramą

 

Visos šios keturios kompanijos pasaulyje užima lyderiaujančias pozicijas ir dalinasi didžiąją dalimi tauriųjų metalų rinkos. Todėl apibendrinant galima pasakyti, kad įsigyjant investicinio aukso luitus reikėtų atkreipti dėmesį ir į gamintoją kurį pasirinksite, nes prekinis ženklas aukso luitui suteiks patikimumo, saugumo bei daugiau galimybių uždirbti norint jį parduoti ateityje Lietuvoje ar kitose pasaulio valstybėse.

Norint gauti daugiau nemokamų patarimų bei konsultacijų kurios įmonės gaminius ar produkciją rinktis investavimui, visuomet mielai kviečiame susisiekti su mumis telefonu: +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt (Konsultacijos suteikiamos el. paštu, telefonu arba susitarus susitikti gyvai viename iš UAB Florinus ofisų Lietuvoje).


 

0 Komentarai

Paskelbti komentarą

Susijusios prekės