Florinus.lt UAB Florinus +370 616 88225 info[eta]florinus[dot]lt
Entomologijos reikmenys! | FLORINUS.LT

Entomologijos reikmenys!

Entomologijos reikmenys!

Entomologijos reikmenys! Vabzdžių kolekcionavimas ir surinktos entomologinės kolekcijos priežiūrą reikalauja atitinkamo atidumo bei susikaupimo. Darbas su trapiais vabzdžiais, kolekcijos rinkimas, taip pat reikalauja ypatingo kruopštumo bei aukščiausios kokybės kolekcijos priežiūros reikmenų. Florinus.lt siūlo Jums įsigyti vienų žinomiausių pasaulyje gamintojų produkciją ir aukščiausios kokybės reikmenis enotomologijai. Pas mus rasite visko ko tik reikia Jūsų entomologinės kolekcijos priežiūrai, vabzdžių gaudymui, jų džiovinimui bei kolekcijos saugiam laikymui. Florinus.lt Jums siūlo aukščiausios kokybės entomologijos reikmenys, o ko nerasite pas mus, mes Jums užsakysime iš savo tiekėju ir pristatysime pačiu artimiausiu metu.

Rodyti:
Rikiuoti:

Eksponavimo dėžė Glass!

Eksponavimo dėžutė Glass! Itin aukštos kokybės enksponavimo dėžutė su stiklu dangtelyje per kurį matosi eksponuojami objektai. Dėžutėse yra su putplasčio pagrindu į kurį galima smeigti jau paruoštą eksponatui vabzdį. Medžiagos: medis, karto..

9.50€ Be mokesčių: 7.85€

Tinklelis drugiams gaudyti!

Tinklelis drugiams gaudyti! Itin kokybiškas ir profesionalus tinklelis drugiams gaudyti. Apvalaus rėmo tinklas, kuris pritaikytas gaudyti įvairius drugius ir drugelius. Tinklo skersmuo pasirinktinai nuo 30 Øcm., iki  65 Øcm. skersmens. Tinklo il..

39.95€ Be mokesčių: 33.02€

Sisteminė eksponavimo dėžė! 4x -15%

Sisteminė eksponavimo dėžė! 4x

Sisteminė eksponavimo dėžė! Itin aukštos kokybės, reprezentatyvi sisteminė eksponavimo dėžė, kuri skirta įvairių vabzdžių laikymui bei archyvavimui. Itin talpi dėžė leis joje laikyti ir atskirti savo unikalias asmenines kolekcijas. Dėžėje yra atskiro..

26.75€ 22.75€ Be mokesčių: 18.80€

Medžio tinklas!

Medžio tinklas! Šis tinklas skirtas rinkti vabzdžius nuo medžių žievės. Tinklo skersmuo 40 cm. Ilgis 35 cm. Tinklas turi dviejų dalių sulankstomą rėmą, kuris pagamintas iš plieno. Priekinė dalis pagaminta iš gumos, tad tinklas prisitaiko prie bet kokio me..

15.95€ Be mokesčių: 13.18€

Transportavimo dėžė!

Transportavimo dėžė! Ši dėžė skirta transportuoti arba archyvuoti vabzdžių kolekcijas. Dėžė yra itin lengva kadangi pagaminta iš lengvų medžiagų. Dėžės dangtis ir apačia pagaminti iš tvirto kartono, o šonai iš medžio. Transportavimo dėžė yra su putplasčio..

4.95€ Be mokesčių: 4.09€

Kartoninė eksponavimo dėžutė!

Kartoninė eksponavimo dėžutė! Kartoninė eksponavimo dėžutė su puplasčio pagrindu. Itin universali dėžutė, kurioje galima laikyti, džiovinti, transportuoti vabzdžius bei saugoti savo eksponatus. Lengva, kieto kartono dėžutė su atlenkiamu dangteliu. Dė..

2.45€ Be mokesčių: 2.03€

Smulkių vabzdžių tinklas!

Smulkių vabzdžių tinklas! Šis unikalus tinklas, dar kitaip vadinamas Japonišku skėčiu, skirtas rinkti labai smulkius vabzdžius nuo medžių šakų, krūmų ar žolės. Papurtykite medžio šakas virš šio tinklo ir lengvai surinkite juos nuo balto tinklo paviršiaus...

67.95€ Be mokesčių: 56.16€

Ekshausteris su 100 ml. buteliuku!

Ekshausteris su 100 ml. buteliuku! Itin praktiškas įrankis skirtas gaudyti ar greitai surinkti smulkius vabzdžius iš tinklo. Traukiamas oras įsiurbia vabzdį tiesiai į buteliuką.  Su šiuo ekshausteriu itin lengva gaudyti įvairius net ir sunkiai p..

7.80€ Be mokesčių: 6.45€

Kolba kolekcijos priežiūrai!

Kolba kolekcijos priežiūrai! Entomologinė kolba, kuri skirta prižiūrėti kolekciją, kad eksponuojami vabzdžiai nesuirtų bei išsaugotų kolekciją. Kolbos viršutinėje dalyje yra plyšys skirtas berti cheminiams preparatams, kurie neleidžia suirti vabzdžia..

2.45€ Be mokesčių: 2.03€

Ekshausteris (aspiratorius)!

Ekshausteris (aspiratorius)! Itin praktiškas įrankis skirtas gaudyti smulkius vabzdžius. Traukiamas oras įsiurbia vabzdį į ekshausterį, o vėliau vabzdys išpučiamas tiesiai į tubelę ar nuodijimo indą.  Su šiuo ekshausteriu itin lengva gaudyti įvairius..

7.99€ Be mokesčių: 6.60€

Timolio kristalai!

Timolio kristalai! Timolio kristalai yra cheminis preparatas, kuris skirtas entomologinių kolekcijų priežiūrai. Šių kristalų pagalba yra naikinamos įvairios sporos, grybeliai ir kitos bakterijos, neleidžia dauginti mikroorganizmams, kurie gali sugadi..

7.10€ Be mokesčių: 5.87€

Trikampis vokelis vabzdžiams laikyti!

Trikampis vokelis vabzdžiams laikyti! Aukščiausios kokybės entomologiniai vokai, kurie skirti pagautų drugelių ar kitų vabzdžių laikymui. Šie vokai yra trikampiai ir pagaminti iš pergamentinio popieriaus, kuris kvėpuoja neleidžia pagautam vabzdžiui s..

0.04€ Be mokesčių: 0.03€

Stačiakampis vokelis vabzdžiams laikyti!

Stačiakampis vokelis vabzdžiams laikyti! Aukščiausios kokybės entomologiniai vokai, kurie skirti pagautų drugelių ar kitų vabzdžių laikymui. Šie vokai yra stačiakampiai ir jau su kišenėle vabzdžiams įdėti. Vokai pagaminti iš pergamentinio popier..

0.07€ Be mokesčių: 0.06€

Tūbelė vabzdžių transportavimui!

Tūbelė vabzdžių transportavimui! Entomologinė tūbelė su tvirtu dangteliu skirta laikyti įvairiems smulkiems vabzdžiams. Entomologinėje išvykoje surinktus vabzdžius galite laikyti atskirose tūbelėse, o vėliau juos patogiai išėmus galėsite lengvai ir b..

0.35€ Be mokesčių: 0.29€

Entomologiniai smeigtukai vabzdžiams (Emaliuoti)!

Entomologiniai smeigtukai vabzdžiams (Emaliuoti)! Aukščiausios kokybės entomologiniai smeigtukai pagaminti iš lankstaus plieno bei padengti juodo emalio apdaila. Ši apdaila saugo smeigtukus nuo korozijos, taip užtikrindama smeigtukų ilgaamžiškumą. Ki..

3.35€ Be mokesčių: 2.77€

Entomologiniai smeigtukai vabzdžiams (Nerūdijančio plieno)!

Entomologiniai smeigtukai vabzdžiams (Nerūdijančio plieno)! Aukščiausios kokybės entomologiniai smeigtukai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Šie smeigtukai yra ilgaamžiai, atsparūs korozijai. Kiekvienas smeigtukas turi plastikinę, aukso spalvos galvutę.Sm..

4.25€ Be mokesčių: 3.51€

Spalvoti entomologiniai smeigtukai!

Spalvoti entomologiniai smeigtukai! Aukščiausios kokybės entomologiniai smeigtukai spalvotom viršūnėlėm, kurie yra skirti vabzdžių padėties nustatymui, drugelių sparnų koregavimui, naudojantis montavimo lenta. Dėka spalvotų galvučių, tiksliai matysite, ku..

0.65€ Be mokesčių: 0.54€

Kintamo dydžio entomologinis vabzdžių skleistuvas!

Kintamo dydžio entomologinis vabzdžių skleistuvas! Natūralios medienos entomologinis drugių skleistuvas. Šis skleistuvas skirtas preaparuoti ir džiovinti drugius. Skleistuvas naudojamas kartu su kitais entomologiniais įrankiais, tokiais kaip smeigtuk..

16.95€ Be mokesčių: 14.01€

Entomologinis vabzdžių skleistuvas!

Entomologinis vabzdžių skleistuvas! Putplasčio skleistuvas su medžio pagrindu. Šis skleistuvas skirtas tvarkyti ir džiovinti drugius. Skleistuvas naudoamas kartu su kitais entomologiniais įrankiais, tokiais kaip smeigtukais vabzdžiams, bei kitais sme..

8.58€ Be mokesčių: 7.09€

Pergamino juosta vabzdžių preparavimui!

Pergamino juosta vabzdžių preparavimui! Aukščiausios kokybės entomologinė pergamino juosta skirta drugelių preparavimui. Ši juosta yra papildoma priemonė drugelių parengimui ir jų išdžiovinimui prieš eksponuojant. Juostos platumas priklauso, nuo drug..

3.35€ Be mokesčių: 2.77€

Entomologiniai pincetai vabzdžiams!

Entomologiniai pincetai vabzdžiams! Šie pincetai dengti, aukščiausios kokybės, minkštu polireminiu sluoksniu. Pincetai skirti entomologinėmis reikmėms. Drugelių sparnų koregavimui, įvairių vabzdžių tvarkymui, bei entomologinių smeigtukų paėmimui..

4.75€ Be mokesčių: 3.93€

Vabzdžių preparavimo įrankiai!

Vabzdžių preparavimo įrankiai! Preparavimo įrankis, kuris pagamintas iš itin kokybiško nerūdijančio plieno. Šis įrankis skirtas vabzdžių parengimui, vabzdžių kojų tiksliam nustatymui ir t.t. Patogi rankena, bei itin plonas įrankio galiukas leidžia it..

11.40€ Be mokesčių: 9.42€

Eksponavimo dėžė!

Eksponavimo dėžė! Itin aukštos kokybės, reprezentatyvios eksponavimo dėžės, kurios skirtos vabzdžių laikymui bei archyvavimui. Dėžės itin tinka vabzdžių transportavimui ir saugojimui, kadangi jos neturi stiklinio dangtelio.  Medžiagos: medis, ka..

9.50€ Be mokesčių: 7.85€

Kamštiena vabalų nuodijimui!

Kamštiena vabalų nuodijimui! Universalios kamštienos granulės skirtos vabzdžių nuodijimo buteliukui. Šios granulės naudojamos kartu su etilo actu. Į vabzdžių nuodijimo buteliuką įpilamas etilo actas, o ant jo beriama kamštiena. Viršutinės granulės turi bū..

2.95€ Be mokesčių: 2.44€

Preparavimo forma!

Preparavimo forma! Putplasčio forma, kuri skirta vabzdžių džiovinimui ir taisyklingos vabzdžių padėties nustatymui. Itin patogi preparavimo forma, kuri naudojama su entomologiniais smeigtukais.Išmatavimai:10 cm. x 10 cm. x 10 cm. x 10 cm.Storis: 10 mm.Gam..

0.30€ Be mokesčių: 0.25€

Smeigiamasis blokas vabzdžių preparavimui!

Smeigiamasis blokas vabzdžių preparavimui! Entomologinis smeigiamasis tijų pakopų blokas, kurio pagalba galėsite parinkti tinkamą vabzdžio ir etikečių aukštį. Tai puiki priemonė ne tik pradedantiesiems, bet ir profesionalams. Su šiuo smeigiamuoju bloku, g..

4.85€ Be mokesčių: 4.01€

Vabzdžių nuodijimo buteliukas!

Vabzdžių nuodijimo buteliukas! Entomologinis buteliukas, kuris skirtas laikyti ir nuodyti įvairius vabzdžius, vėliau juos preparuojant ir perkeliant į ekspoziciją. Buteliukas yra baltos spalvos, permatomas, kad būtų galima matyti vabzdžio judesius. Pagami..

1.20€ Be mokesčių: 0.99€

Klijavimo formelė!

Klijavimo formelė! Profesionalios entomologinės klijavimo formelės skirtos įvairių smulkių vabzdžių preparavumui. Norint paruošti vabzdį eksponuoti, pirmiausiai ant šių, kieto popieriaus formelių, uždedama šiek tiek klijų, o ant jų uždedamas vabzdys...

2.09€ Be mokesčių: 1.73€

Klijai vabzdžiams!

Klijai vabzdžiams! Šie klijai specialiai sukurti vabzdžius klijuoti prie klijavimo formelių, kurios skirtos labai mažiems ir smulkiems vabzdžiams. Ant formelės užtepkite truputį klijų ir tuomet ant jų lengvai prispauskite vabzdį. Šie klijai yra sukur..

2.10€ Be mokesčių: 1.74€