• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Naujas pasiūlymas!
1 kg. Koala 2015 Australija sidabrinė moneta!

1 kg. Koala 2015 Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 850
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 820501
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 2
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 952.17€ / Gramo kaina: 0.95
  • Supirkimo kaina: 702.17
1 kg. Koala 2015 Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 30 dolerių.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Gryno sidabro masė: 1 kg. (32.151 oz.).
Skersmuo: 100.6 mm.
Briauna: 14.60 mm.
Išleidimo metai: 2015.
Kompanija: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetoje vaizduojama koala, kuri laikosi įsikibusi ant medžio šakos. Į dizainą taip pat įtrauktas užrašas "AUSTRALIAN KOALA", tradicinis "Perth Mint" kalyklos ženklas, pažymėta "2015" data, taip pat svoris "1 KILO." ir sidabro praba "999". Dešinėje pusėje ties viduriu yra iškalta "P", kuri yra Australijos The Perth Mint kalyklos ženklas.
Aversas: Monetos averse vaizduojama karalienė Elžbieta II  (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Aplink karalienės atvaizdą iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", apačioje iškaltas monetos nominalas "30 DOLLARS". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti dizainerio inicialai "JC" (Jody Clark).

Apie monetą: Nuo 2007 m. Perto monetų kalykla pristatė „Sidabrinių  Koalų“ monetų serijas. Kiekvienais metais išleidžiamos monetos su skirtingu šio gyvūno paveikslu monetos reverse. Šiais metais rodomas naujas karalienės Elžbietos II Jody Clarko paveikslas. Kai ankstyvieji Europos gyventojai pirmą kartą susidūrė su koala Australijoje, jie manė, kad medžius laipioję gyvūnai yra beždžionės ar lokiai.  Koalos pasižymi ypatingomis fizinėmis savybėmis, palengvinančios jų gyvenimo būdą medžiuose. Jie sugeba sugriebti šakas ir išrinkti eukalipto lapus, kieta oda ir aštrios letenos suteikia sukibimą laipiojant šakomis. Jie turi ypač tankų ir storą kailį, kad galėtų valandų valandas patogiai sėdėti ant šakų. Šie unikalūs Australijos gyvūnai yra puiki ikona reprezentuojanti Australijos fauną monetų serijoje.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į gamintojo (The Perth Mint) kieto plastiko kapsulę.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės