• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. James Bond "Golden Eye" 2020 Australija PROOF sidabrinė moneta!

1 oz. James Bond "Golden Eye" 2020 Australija PROOF sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 545
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 882007
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 29
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 124.95€ / Gramo kaina: 4.02
1 oz. James Bond "Golden Eye" 2020 Australija PROOF sidabrinė moneta!
Tiražas: 5000 vnt.
Nominalas: 1 doleris.
Monetos kokybė: Proof (Veidrodinis atspindys ir matinis piešinys).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.90 mm.
Briauna: 3.50 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Tuvalu.

Aversas: Monetoje vaizduojamas James Bond šokantis su lynu nuo vandens užtvankos, žemiau jo iškaltas garsusis filmo pavadinimas "GOLDENEYE", monetos apačioje iškalti skaičiai "25" žymintys jubiliejinius metus nuo filmo pasirodymo.
Reversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Tuvalu Monarchė. Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas ir valstybės pavadinimas "TUVALU 1 DOLLAR QUEEN ELIZABETH II 1 oz 9999 Ag 2020" 

APIE MONETĄ: Ši moneta švenčia Jameso Bondo filmo „GoldenEye“ 25-metį. Jamesas Bondas yra išgalvotas Didžiosios Britanijos slaptųjų tarnybų agentas, sukurtas autoriaus Iano Flemingo 1953 m. Prodiuseriai Albert R. 'Cubby' Broccoli ir Harry Saltzman pirmą kartą į kino ekranus atvedė Bondą 1962 m. Bondas ir toliau linksmina ir jaudina žiūrovus visame pasaulyje vienoje ilgiausiai veikiančių ir sėkmingiausių kino franšizių. Šnipą iki šiol pavaizdavo šeši aktoriai, kiekvienas įnešdamas savo vaidmenį. Keturių „Bond“ filmų žvaigždė 1995–2002 m. Pierce'as Brosnanas užfiksavo amžiną personažo patrauklumą naujame aukštųjų technologijų ir po šaltojo karo intrigų pasaulyje. „GoldenEye“ išvydo Jamesą Bondą keršto keršto agento Aleco Trevelyano, turinčio siaubingą palydovo nešamą ginklų sistemą, pėdsakų. Pradžios seka, kai Jameso Bondo bungee šokinėja nuo užtvankos sienos viršaus, laikoma vienu geriausių visų laikų kino triukų. Pertos monetų kalykla sudarė 1ozą 99,99% gryno sidabro, moneta išleidžiama kaip teisėta mokėjimo priemonė, prižiūrima Tuvalu vyriausybės. Perto monetų kalykla išleis ne daugiau kaip 5000 „James Bond GoldenEye 25th Anniversary 2020“ 1oz sidabrinės monetos.

DIZAINAS: Monetos dizaine yra įdomi scena iš filmo pradžios sekos, kai Jameso Bondo bungee šokinėja nuo užtvankos sienos viršaus. Taip pat į dizainą įtrauktas oficialus „GoldenEye“ logotipas ir „Bond Family Crest“ su devizu Avanse pateikiamas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II Ian-Rank Broadley atvaizdas su monetos 2020 metų data, svoriu, grynumu ir piniginiu nominalu.

PRISTATYMAS: Kiekviena moneta pateikiama prekės ženklo 007 firmos teminiame siuntėjui ir kartu su sunumeruotu autentiškumo sertifikatu.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės