• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Jaučio metai 2021 Sidabro luitas Lunar PAMP!
Laikinai neturime

1 oz. Jaučio metai 2021 Sidabro luitas Lunar PAMP!

  • Peržiūrėtas: 2043
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 839197
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 51.52€
  • Supirkimo kaina: 21.52
1 oz. Jaučio metai 2021 Sidabro luitas Lunar PAMP!
Metalas: SIDABRAS
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 31.10 g.
Luito išmatavimai: 27 x 47 x 2.45 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Ant kolekcinio luito averso vaizduojamas vandenį geriantis Jautis. Virš jo kiniškas jaučio simbolis. Reverse vaizduojamas geriantis jautis, tik šį kartą, iš nugaros. Taip pat, reverse vaizduojamas atsirėmęs į medį rastas, o kairėje - dėžutė, pilna turtų. Taip pat pateikiama praba, svoris ir serijos numeris. Visi Florinus.lt siūlomi sidabro luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu, kuris taip pat išgraviruotas ant pačio sidabro luito.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO