• Jūsų prekšelis tuščias!

1 oz. Kengūra 2019 Australija sidabrinė moneta!

1 oz. Kengūra 2019 Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2513
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 819789
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 19.37€
  • Supirkimo kaina: 15.84

Turimi variantai

1 oz. Kengūra 2019 Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 1 doleris.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1 Oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.60 mm.
Kompanija: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse pavaizduotas Australijos simbolis - Raudonoji Kengūra, virš kurios iškalti žodžiai AUSTRALIAN KANGAROO, antroje žodžio "AUSTRALIAN" raidelėje "A" yra išgraviruota mikro raidelė "A" kuri atlieka autentifikavimo funkcija, ši raidelė matoma tik per mikroskopą arba labai stiprų padidinimo stiklą. Monetos apačioje iškalta monetos nukaldinimo metai, monetos svoris ir sidabro grynumas "2019 1oz 9999 SILVER". Dešinėje monetos pusėje iškalta raidelė "P" kuri yra Perth Mint Australija kalyklos ženklas.
Aversas: Monetos averse pavaizduotas naujo dizaino karalienės Elžbietos II atvaizdas (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Monetoje iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", monetos apačioje iškaltas monetos nominalas "1 DOLLAR". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).

Apie monetą: Šios Australijos Kengūros sidabrinės monetos yra nukaldintos iš gryno 99.99% prabos sidabro. Tai reiškia, kad moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno sidabro kuriame nėra kitų metalų priemaišų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO