• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Kengūra Australija auksinė moneta (Mix metai)!
Laikinai neturime

1 oz. Kengūra Australija auksinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 2178
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: K919784
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 1,609.18€ / Gramo kaina: 51.74
Perkant 5+ 1,605.37€
Perkant 10+ 1,603.08€
Perkant 15+ 1,601.55€
Perkant 20+ 1,598.49€
  • Supirkimo kaina: 1511.47
1 oz. Kengūra Australija auksinė moneta (Mix metai)!
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Gryno aukso kiekis monetoje: 1 oz. (31.10 g.)
Monetos stovis: BU (Brilliant Uncirculated).
Skersmuo: 32.6 mm.
Briauna: 2.8 mm.
Kalykla: Perth Mint Australia.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse pavaizduota tupinti kengūra, virš kurios iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KANGAROO". Monetos kairėje pusėje įkalta raidelė "P" reiškianti Australijos Perth Mint monetų kalyklą. Monetos apačioje iškalta monetos nukaldinimo metai, monetos svoris ir gryno aukso kiekis monetoje.
Aversas: Monetos averse pavaizduotas naujo dizaino karalienės Elžbietos II atvaizdas (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Monetos averse iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", monetos apačioje iškaltas monetos nominalas. Karalienės atvaizdo kairėje pusėje iškalti monetos dizainerio inicialai "JC" (Jody Clark).

Apie monetą: Kiekvienais metais ši moneta nukaldinama su vis kitokiu Kengūros atvaizdu. Šioje Australijos auksinės Kengūros monetoje yra 99,99% gryno aukso, todėl dar šitai monetai jau nuo seno yra prigijęs "Aukso grynuolio" pavadinimas. Ši moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno aukso kuriame nėra kitų metalų priemaišų. Ši gryno aukso moneta yra oficiali atsiskaitymo priemonė Australijoje. Australijoje gryno aukso monetos pradėtos kaldinti 1987 metų, tačiau nuo 1989 m. buvo pakeistas jų atvaizdas ir pradėti kaldinti šie Aukso grynuoliai su Kengūros atvaizdu.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į gamintojo (Perth Mint Australia) kieto plastiko kapsulę.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO