• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Kolekcinis investicinio sidabro luitas 2012 Drakono metai Lunar PAMP!
Laikinai neturime

1 oz. Kolekcinis investicinio sidabro luitas 2012 Drakono metai Lunar PAMP!

  • Peržiūrėtas: 2175
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 939115
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 55.57€ / Gramo kaina: 1.79
  • Supirkimo kaina: 20.57
1 oz. Kolekcinis investicinio sidabro luitas 2012 Drakono metai Lunar PAMP!
Metalas: SIDABRAS
Praba: .999
Gryno sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.).
Luito išmatavimai: 27 x 47 x 2.66 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.
Išleidimo metai: 2012 m.

Apie luitą: Ant šio kolekcinio gryno sidabro luito averso vaizduojamas 2012 m. kinų mėnulio kalendoriaus simbolis - Drakonas iš priekio, o ant reverso - Drakonas iš nugaros, taip pat šioje pusėje yra išgraviruotas luito svoris ir sidabro praba "1 oz SILVER 999" ir autentiškas investicinio sidabro luito numeris. Luito viršuje iškaltas "PAMP" logotipas ir valstybės pavadinimas "SUISSE" (liet. Šveicarija).

Drakono metai: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024, 2036, 2048 m.

Drakonas - Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi. Neretai pernelyg patiklūs. Ypač jautrūs, neretai besijaudinantys dėl nereikšmingų dalykų. Siekia idealų, todėl yra reiklūs ir patys sau, ir kitiems. Daug reikalauja iš kitų, bet dar daugiau duoda. Dideli entuziastai, nuolat užsidegantys įgyvendinti naujas idėjas. Intelektualūs, kartais išdidūs, įtakingi. Dažniausiai visada patenkinti gyvenimu, sugeba gerai atlikti bemaž bet kokį darbą – nuo aktoriaus iki politiko ir karininko. Deja, tokią sėkmę jie gali panaudoti ir piktiems kėslams. Dažniausiai yra mylimi, tačiau patys retai stipriai myli. Todėl jie neskausmingai išgyvena dėl praėjusios meilės. Moterys drakonės dažniausiai turi daug gerbėjų ir dėl to gali pakliūti į dramatiškas situacijas. Reta vedai jauni, nemažai jų mėgsta gyventi vieni.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Visi Florinus.lt siūlomi sidabro luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikato numeris sutampa su unikaliu numeriu ant luito.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės