• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Naujas pasiūlymas!
1 oz. Sparnuotoji Pergalė 2021 Australija PROOF sidabrinė moneta (Aukšto reljefo moneta)!

1 oz. Sparnuotoji Pergalė 2021 Australija PROOF sidabrinė moneta (Aukšto reljefo moneta)!

  • Peržiūrėtas: 263
  • Prekės kodas: 821745
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 50
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 124.95€
1 oz. Sparnuotoji Pergalė 2021 Australija PROOF sidabrinė moneta (Aukšto reljefo moneta)!
Tiražas: 3000 vnt.
Nominalas: 1 doleris.
Monetos kokybė: Proof (Veidrodinis atspindys ir matinis piešinys).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: 99.99
Grynoji sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 32.60 mm.
Briauna: 6.10 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.
Aversas: Monetoje vaizduojamas graikų mitologijos "Nike" pergalės deivės atvaizdas, o apačioje iškaldinti žodžiai "WINGED VICTORY".
Reversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA 1 DOLLAR QUEEN ELIZABETH II 1 oz 9999 Ag 2021" 
APRAŠYMAS: Ši neeilinė 1oz sidabro aukšto reljefo moneta pasižymi naujovišku nauju dizainu. Amerikos monetų graverio Johno M. Mercanti – sukurtas „Nike“ - pergalės deivės atvaizdas. Graikų mitologijoje Nikę dievų karalius Dzeusas pakvietė gyventi ant Olimpo kalno kaip atlygį už tai, kad tapo Titano karo kare. Vedė Dzeuso arklius per mūšio laukus, sakoma, kad ji pergalingai armijai suteikė šlovę laurų vainikų pavidalu. „The Winged Victory 2021 1oz“ sidabrinę ir labai lengvą monetą „The Perth Mint“ nugalėjo nuo 99,99% gryno sidabro ir išleido kaip teisėtą mokėjimo priemonę pagal 1965 m. Australijos valiutos įstatymą. Pasaulyje nebus išleista daugiau kaip 3000 šių monetų.
DIZAINAS: Monetos „Winged Victory“ reversas atspindi „Art Deco“ stiliaus „Nike“ interpretaciją. Jos raumeninga figūra, simbolizuojanti jėgą, matoma klūpanti, kai ji nematytą herojų pagerbia pergalės lauru dešinėje. Ji kaip pagarbos gestą laiko grėsmingoje padėtyje esantį kalaviją žemai kairėje pusėje. Puikiai suklestėjus, Nike figūra apgaubta gražiai simetrišku jos plunksnuotų sparnų vaizdu. Be užrašo „WINGED VICTORY“, atvirkščiai - „The Perth Mint“ kalyklos ženklas „P“. Monetos averse pavaizduotas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II Jody Clark vaidmuo, 2021 m. Data, svoris ir praba bei piniginis nominalas.
APIE DIZAINERĮ: 12-asis vyriausiasis JAV monetų kalyklos graviruotojas Johnas Mercanti yra garsus amerikiečių skulptorius ir graviūras ir yra atsakingas už daugiau monetų ir medalių dizaino nei bet kuris kitas darbuotojas organizacijos istorijoje.
PRISTATYMAS: Kiekviena moneta yra klasikinėje pilkoje vitrinoje, iliustruotame siuntime, kartu su numeruotu autentiškumo sertifikatu.
*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras