• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Voras piltuvininkas 2015 Australija sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

1 oz. Voras piltuvininkas 2015 Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2375
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 879937
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 31.41€ / Gramo kaina: 1.01
  • Supirkimo kaina: 21.41
1 oz. Voras piltuvininkas 2015 Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 1 doleris
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.60 mm.
Briauna: 4.00 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Australijos sidabrinės monetos averse pavaizduotas voro piltuvininko atvaizdas. Aplink centrinį monetos paveikslą iškaltas užrašas "AUSTRALIAN FUNNEL-WEB SPIDER" ir monetos apatinėje dalyje - monetos leidimo metai, svoris, praba bei tauriojo metalo pavadinimas "2015 1 OZ 999 SILVER". Taip pat iškalta "P" raidė, kuri žymi monetą išleidusią, Perto monetų kalyklą.
Aversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas ir valstybės pavadinimas "ELIZABETH II AUSTRALIA", o monetos apačioje monetos nominali vertė "1 DOLLAR"

Apie monetą: Australija garsėja vietinėmis laukinės gyvūnijos rūšimis pradedant koala, kookaburra ir baigiant kengūromis. Nors voras yra vienas mažiausių žemyne esančių būtybių, vis dėlto vorai yra unikalūs ir verti dėmesio padarai. Australijos Perto monetų kalykla būtent su šių nariuotakoju atvaizdu išleido gryno 0.999 sidabro monetą, kurios nominali vertė 1 USD (AUD). Australijoje yra 40 skirtingų rūšių vorų piltuvininkų, kurių dydis svyruoja nuo 1 iki 5 centimetrų.  

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO