• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2 oz. Pelės metai 2020 (Lunar III) Australija sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2 oz. Pelės metai 2020 (Lunar III) Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 1849
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 220897
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 68.04€ / Gramo kaina: 1.09
  • Supirkimo kaina: 43.04
2 oz. Pelės metai 2020 (Lunar III) Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 2 doleriai.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 2 oz. (62.20 g.).
Skersmuo: 50.60 mm.
Briauna: 4.13 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse tarp kukurūzų burbuolių vaizduojamos dvi pelės (Pelė - 2020 metų simbolis). Dešinėje monetos pusėje iškaltas kinų simbolis reiškiantis Pelės (Žiurkės) metus, kiek žemiau jo angliškas vertimas ir monetos metai "MOUSE 2020". Monetos dešinės pusės apačioje iškalta raidelė "P" kuri yra Australijos Perth Mint nacionalinės monetų kalyklos ženklas.
Aversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas ir valstybės pavadinimas "ELIZABETH II AUSTRALIA", o monetos apačioje gryno sidabro svoris, grynumas, metai ir monetos nominalas "2 oz 9999 Ag 2020 2 DOLLARS".

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į originalią Perth Mint monetų kalyklos kieto plastiko kapsulę.

Apie monetą: Tai pirmoji III-ios Lunar (Mėnulio kalendoriaus) serijos Australijos nacionalinės Perth Mint monetų kalyklos naujo dizaino moneta. Kiekvienais metais Perth Mint monetų kalykla nukaldina įvairaus svorio auksines, sidabrines ir platinines monetas skirtas Kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Lunar kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol yra tikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms. Šios Australijos nacionalinės Perth Mint monetų kalyklos Lunar serijos auksinės monetos yra oficiali ir teisėta atsiskaitymo priemonė Australijoje, kurios vyriausybė garantuoja už monetos kokybę ir aukso grynumą.

Pelė (Žiurkė) (kin. "šu") – pirmasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklas.
Pelės (Žiurkės) metai: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044, 2056 m.
Pelės (Žiurkės) metai prasideda: 2020 m. Vasario 4 d. Ir baigiasi 2021 m. Vasario 4 d.

Pelės (Žiurkės) metais gimę žmonės: Pelė (Žiurkė) simbolizuoja sėkmę, reiklumą ir didelį savisaugos instinktą. Šie žmonės spinduliuoja žavesiu ir patrauklumu, bet viduje gali būti kiek šaltoki. Šiais metais gimusiems žmonėms yra nepriimtinas šiurkštumo naudojimas, todėl jiems visus savo tikslus pasiekti pavyksta įžvalgumu, protu ir diplomatija. Pelės (žiūrkės) metais gimę žmonės visada yra apsupti būrio draugų, o namai pilni svečių. Įsimylėję šiais metais gimę žmonės yra be galo ištikimi ir kilniaširdžiai. Taip pat šiais metais gimę žmonės mėgstą apkalbėti kitus, o savo rūpesčiais su niekuo nesidalina, tačiau yra be galo dosnūs tiems kuriuos myli. Pelės (žiūrkės) simbolio žmonės iš prigimties yra geri kritikai, todėl visada verta įsiklausyti jų patarimų, nors ir gali pasirodyti, kad jie kritikuoja viską, tačiau jie objektyvūs ir teisingi, siekiantys kiekvieną užduotį ar darbą atlikti kruopščiai iki galo ir teisingai.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO