• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2 oz. Žąsis 2020 Kanada sidabrinė moneta!

2 oz. Žąsis 2020 Kanada sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 1354
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: 820720
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 8
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 102.23€ / Gramo kaina: 1.64
Perkant 2+ 107.23€
Perkant 10+ 105.23€
  • Supirkimo kaina: 43.23
2 oz. Žąsis 2020 Kanada sidabrinė moneta!
Nominalas: 10 dolerių.
Nukaldinimo metai: 2020 m.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Gryno sidabro masė: 2 oz. (62.42 g.)
Skersmuo: 38 mm.
Gamintojas: Royal Canadian Mint.
Kilmės šalis: Kanada.

Reversas: Sidabrinės 2 uncijų monetos reverse vaizduojama sklendžianti žąsis. Virš centrinio paveikslo viršuje iškaltas šalies monetą leidžiančios šalies pavadinimas "CANADA". Abipus paveikslo matomas tauriojo metalo grynumą žymintis skaičius "9999". Apatinėje monetos dalyje iškalta "FINE SILVER 2 OZ ARGENT PUR". Taip pat šioje monetoje dėl autentifikacijos iškaltas mažas klevo lapas kuriame iškalti, mikroskopiniai, skaičiukai žymintys monetos nukaldinimo metus.  
Aversas: Monetos averse pavaizduotas naujo dizaino karalienės Elžbietos II atvaizdas (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II", o monetos apačioje nominalas ir monetos nukaldinimo metai "10 DOLLARS 2020".

Apie monetą: Nauja 2 oz. Kanados sidabrinė moneta  2020-iems metams išleista su žąsies atvaizdu. Ši moneta pasižymi savotiškumu ir išskirtiniu paveikslu. Dizainas sukurtas ir įkvėptas klasikinio kanadiečių menininko Alexo Colvilo. Žąsis tarptautiniu mastu pripažinta Kanados nacionaliniu simboliu. Žąsis simbolizuoja drąsą, lojalumą, pasitikėjimą savimi, apsaugą bei ryžtą. Šioje 2 oz. sidabrinėje monetoje yra 2 uncijos gryno 0,9999 prabos sidabro. Monetos nominali vertė yra 10 Kanados dolerių, ji gali būti naudojama kaip teisėta atsiskaitymo priemonė. Dėl aptakaus ir idealaus apipavidalinimo, kruopščių detalių, bei itin lygaus reljefo ši moneta įgyją kokybišką ir nepriekaištingą įvaizdį. Pirkėjai gali būti užtikrinti savo investicija, jos autentiškumu nes ji leidžiama garsiosios Kanados karališkosios monetų kalyklos. 

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės