• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2011 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!

2011 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!

  • Peržiūrėtas: 696
  • Prekės kodas: 375768
  • Florinus ačiū taškai: 2
  • Sandelio likutis: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 295.95€
2011 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!
Tiražas: 14 700 vnt.
Monetų kokybė: Proof (Veidrodinis atspindys, matinis piešinys).
Sidabro praba: .925
Išleidimo data: 2011 m.
Sertifikatas: Taip.

Apie rinkinį: Rinkinį sudaro Vatikano Proof (Veidrodinis atspindys, matinis piešinys) kokybės euro monetos nuo 1 cento iki 2 eurų (Reguliarų eurų monetų rinkinį sudaro 8 monetos) su popiežiaus Benedikto XVI atvaizdu, taip pat pat šiame rinkinyje yra 2011 metais skulptorės Daniela Fusco sukurtas sidabrinis medalis skirtas Vatikano apaštaliniai bibliotekai. Medalio averse vaizduojamas Popiežius Benediktas XVI, aplink kurį iškaltas užrašas "BIBLIOTECA APOSTOLICA VATICANA REPERTURA 20 SETTEMBRE 2010", kitoje medalio pusėje vaizduojama biblioteka ir popiežiaus herbas.

Monetų aversas: Monetų aversuose vaizduojamas popiežius Benediktas XVI, aplink kurį iškaltas užrašas valstybės pavadinimas "Citta Del Vaticano" ir monetų nukaldinimo metai "2011".
Monetų reversas: Reguliarūs euro monetų nominalo skaičiai.

*Tai 2011 metų Vatikano Euro monetų rinkinys su popiežiumi Benediktu XVI. Kiekviena moneta yra proof kokybės (veidrodinis monetų atspindys bei matiniai piešiniai), taip pat kiekviena moneta sudėta į kapsules, o visas rinkinys pateikiamas itin reprezentatyvioje, rudos spalvos, aksominėje, originalioje bankinėje dėžutėje, su Vatikano valstybės simboliais. Šis rinkinys taip pat turi autentiškumo sertifikatą.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės