• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2019 Beauforto Ožys Karalienės žvėrys Didžioji Britanija 2 oz. sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2019 Beauforto Ožys Karalienės žvėrys Didžioji Britanija 2 oz. sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 3478
  • Gamintojas: British Royal Mint
  • Prekės kodas: 209199
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 60.04€ / Gramo kaina: 0.96
  • Supirkimo kaina: 42.04
2019 Beauforto Ožys Karalienės žvėrys Didžioji Britanija 2 oz. sidabrinė moneta!
Nominalas: 5 svarai.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 2 oz. (62.42 g.).
Skersmuo: 38.61 mm.
Briauna: 6 mm.
Kalykla: British Royal Mint.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Reversas: Monetoje vaizduojamas Beauforto Ožys savo naguose laikantis karališką, heraldinį skydą. Monetos krašte iškalti žodžiai "YALE OF THE BEAUFORT", monetos svoris bei nukaldinimo metai "2oz FINE SILVER 999.9 2019". Apačioje iškalti monetos dizainerio ženklas "JC" (Jody Clark).
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, aplink iškaltas užrašas "ELIZABETH II D G REG F D 5 POUNDS".

Apie moneta: Ši 2019 m. Karalienės žvėrių sidabrinė moneta yra septintoji moneta iš dešimties monetų serijos. Ši 2 uncijų svorio sidabrinė moneta nukaldinta Britanijos Krališkosios monetų kalyklos. Šis Beauforto ožys yra mistinis žvėris, hipopotamo dydžio, turintis dramblio uodegą ir šerno žandikaulį. Jis pasiekė karalienę per Henriką VII, kuris jį paveldėjo iš savo motinos Lady Margaret Beaufort. Šiandieną šis Mistinis Ožys gali būti matomas saugant svarbius švietimo pastatus, pvz., „Yale“ universitetą, Kristaus koledžą ir Kembridžo Šv. Jono koledžą.

Kai 1953 m., jos Didenybė Karalienė Elžbieta II buvo karūnuojama, įėjimą į Vestminsterio vienuolyną saugojo dešimt mitinių būtybių. Karalienės žvėrys buvo šešių pėdų aukščio statulos, kurios simbolizavo paveldą ir istoriją, kurią tą pačią dieną paveldėjo karalienė Elžbieta II. Šie karalienės heraldiniai gyvūnai buvo perkelti į šią monetų seriją pavadintą jų garbei "Karalienės žvėrys", o šios monetų serijos leidimas prasidėjo 2016 metais, kai Didžiosios Britanijos karalienė tapo ilgiausiai pasaulyje valdanti gyva monarchė.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO