• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2019 Vokietija Vidutinių platumų klimato zona 5 eurų moneta!

2019 Vokietija Vidutinių platumų klimato zona 5 eurų moneta!

  • Peržiūrėtas: 2611
  • Prekės kodas: 519874
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 5
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 9.95€

2019 Vokietija Vidutinių platumų zona 5 eurų moneta!
Monetos tipas: UNC (Nebuvusi apyvartoje).
Kalyklų raidės: A, D, J, F, G.
Išleidimo data: 2019. 
Aversas:
 Averso pusėje pavaizduotas vidutinio klimato zonai būdingas kultūrinis kraštovaizdis, kurį iliustruoja stilizuoti dirbamos žemės ir miško pakraščiai. Paveikslo centre matomas kiškio atvaizdas yra įprastas regėjimas atvirame vidutinio klimato kraštovaizdyje. Šiam tipo klimatui būdinga metų laikų kaita įkūnija rudeninė ąžuolo šaka. Siluetas vaizduoja mišrius lapuočių miškus, apibūdinančius vidutinio klimatą. Monetos aversą suprojektavo dailininkas Peteris Laschas iš Berlyno. Visoje šios serijos monetose esantis atvirkštinės pusės dizainas buvo sukurtas dailininko Stefanie Radtke iš Leipcigo. 
Reversas: Reverso pusėje yra vaizduojamas erelis, iškalti žodžiai „BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND“, vertė ir nominalas, 2019 metai, dvylika Europos žvaigždžių ir kalyklos ženklas „A“ (Berlynas), „D“ (Miunchenas), „F“ ( Štutgartas), „G“ (Karlsruhe) arba „J“ (Hamburgas), atsižvelgiant į tai, kur moneta buvo nukaldinta. 
Briauna: Lygus monetos kraštas yra įspaustas užrašu „KLIMAZONEN DER ERDE“.

Apie monetą: Vokietijos vyriausybė nusprendė kaldinti 5 eurų kolekcinę monetą „Vidutinio klimato zona“ su žalio polimero žiedu, kurią numatoma išleisti 2019 m. rugsėjo mėn. Ši moneta yra trečioji iš penkių monetų serijos „Žemės klimato zonose“. „Vidutinio stiprumo klimato zona“ sudarys du skirtingi vario-nikelio lydiniai ir permatomas polimero žiedas.  Monetų kalyklos monetos bus išleidžiamos į apyvartą su jų nominalia verte (5 EUR) „Deutsche Bundesbank“. Kolekcinių monetų, išleidimo kaina bus didesnė už jų nominalią vertę. 

Monetos gali dėtis į 27 mm. diametro kapsules.

Nominalas: 5€.
Diametras: 27.25 mm.
Svoris: 9 g.
Metalas: Vario lydinys.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO